Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagok Között filmnek a...

Csillagok Között filmnek a végét valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

SPOILER


A film teljes egészében tetszett és értettem is, viszont az utolsó 10 perc nem tiszta. Ugye lebontják a "kockát" az emberek a jövőből, a srác visszakerül valahova a jupiter mellé jópár évvel később. A kórházban mikor felébred közlik vele hogy a lánya 2 hét múlva érkezik, továbbá hogy 2 évig volt fekvőbe (hibernálva?).

Azaz a srác miután visszatért kómában volt 2 hét híján 2 évig. A végén is stimmel hogy elmegy megkeresni a nőt a 3. idegen bolygón.


Viszont mi ez a jupiter melletti Cooper állomás és pontosan akkor mi lett a pusztuló földdel? Honnan jön a lánya, onnan? Valahogy ez a kép nem áll össze.



2014. nov. 12. 00:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy Cooper miért a Szaturnusznál kötött ki a végén? A fekete lyuk nem a Szaturnusznál volt hanem a féregjárat másik végénél, egy másik galaxisban. Ha Cooper a lyukba ment bele, hogy került vissza a mi galaxisunkba mikor nem is ment bele a féregjáratba?:D
2015. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A féregjáraton ment vissza különben hogyan tudott volna kezet fogni Brand Dr.-al? :D
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csakis a féregjáraton keresztül juthatott vissza, csak azt nem tudom hogy hogy került a fekete lyukból át a féregjáratba :D mert azt nem mutatták, csak azt amikor már megtalálták
2015. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ezt a résztét szerintem a képzeletre bízták :D
2015. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Fizikiwi válasza:
Hidd el, én se értettem :D
2016. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Maga a fekete lyuk a féregjárat bejárata. A fekete lyuk közelébe érve egyre jobban gyorsulsz. Majd elérsz egy pontot amit eseményhorizontnak hívnak. Ha átléped azt akkor mész a null pont felé. Ez maga a féregjárat kezdete. Itt görbül meg a téridő. Amikor a hajóval beléptek a fekete lyukba azután úgy látta mintha összeolvadna a hajó és ezért mondta hogy valakit megérintett. Mintha szellemet érintett volna meg. De valójában a társa volt az a jövőböl.
2018. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Régi már a kérdés, de leírom a visszajutásáról alkotott elméletemet.

A fekete lyukukba belépve egy hiperkockában találja magát. Ebben ahogy láttuk a tér és idő kvázi összefonódik, mivel a 3D térnél komplexebbet nem tudunk elképzelni, így ábrázolták a filmben a több dimenziós teret. Ugye a hiperkocka egyes részein voltak az idő egyes részei, és így üzent Murphnek, a lány különböző életszakaszaiban.

Mivel a hiperkockában szabadon mozoghatott, így nyilván valahogy annak segítségével került vissza a féregjárat Szaturnusz felőli részéhez. Nekem az nem tiszta, hogy ha a hiperkockában szabadon üzengetett téren és időn át, akkor miért nem tudott korábbra visszaugrani, kompenzálva a fekete lyuk mellett eltöltött idő miatti idődillatációt, bár lehet ennek is megvan a magyarázata a filmben, csak ezen meg én siklottam át. Pedig ha 30szor nem láttam, akkor egyszer sem (komolyan, nagyon tetszett a film)

2018. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Ha abból indulunk ki, hogy egy eseménysorozat végén elért tudással lehet létrehozni az idő manipulálásához szükséges feltételeket, és az időben nem lehet utazni, csak üzenni:

1.Az első eseménysorozatban nem lehetett féregjárat, mert azt a film szerint valaki odatette, e nélkül pedig az emberiség hogy élt túl és jutott el arra a tudásszintre hogy létrehozza a féregjáratot amire az egész utazás épül ?

2.Mekkenegi az első eseménysorozat szerint élete végéig a földet kellett volna túrnia, mert senkitől sem kapott volna koordinátákat.


szóval kellett egy a filmet megelőző eseménysorozat ami biztosította a féregjáratot, ami magyarázható lenne egy egyszer használatos hiperszuper hajtóművel és azzal hogy Mekkenegi meghal a fekete lyukban a csaj pedig benépesíti az új bolygót és majd 5000 év múlva onnan indítanak egy földmentő projektet a filmben látott eszközökkel, de még akkor is elcsúszik az egész azzal hogy Mekkenegi magának üzen mert az időutazás mivel nem létezik a film szerint az űrkönyvtár létrehozására, az 5 dimenzió megértésre az élet értelmére meg mindenre az emberiségnek az a 22 vagy hány év állt rendelkezésre amíg Mekkenegi az első bolygón szarakodott. Viszont ebben az esetben meg teljesen felesleges üzengetni, mert már úgyis tudnak mindent és a föld is megmenekült.

2018. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A féregjáratot( feketelyukat a jövõvõl rakja oda az emberiség) az egyenlet meg fejtése meg az hogy kellettek az adatok a feketelyukból az emberiség utaztatásához amit a robot szedett össze juttatott el murphnek az apja a kockából. A kockát is azok a jövõbeni emberek hozták létre akik az új bolygóra menekūltek. Az öreg murph egyik állomáson van tehát a megmaradt emberiség ürrállomásokon keresztūl veszi az irányt a szaturnusz felé a feketelyukhoz hogy az új bolygóra menjenek. De mivel murph apja mindent megtud és visszaindul a csajhoz a társához és lényegébe õk így a jövõben vannak és õk maguk nyitják a féregjáratot meg épitik meg majd a hiperkockát a multbeli önmaguknak
2018. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
23:03 úgy látom nem én vagyok az egyetlen aki a ma esti film után olvasgat a neten :D
2018. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!