Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! -Éhezők Viadala 3/1....

SPOILER! -Éhezők Viadala 3/1. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

A Mockingjay-nek a végén Peeta elkezdte fojtogatni Katniss-t. Pontosabban mi okból? Az értem hogy teljesen kikészítették őt a Kapitóliumban. De miért? Ennyire megváltozott volna benne a Katnissről alkotott kép?

Ha igen , akkor hogyan? - annyira izgultam ,hogy belezavarodtam :)



2014. nov. 22. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Eltérítették" a kapitóliumban.

Gondolom vannak rá módszereik, könyvet már régen olvastam, pedig biztos le van írva.

2014. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rebeka77 ***** válasza:
Azért,mert a kapitóliumban vadászdarázsmérget adtak neki(amitől ugye halucinál) és kikészítették Peetát (megverték)és persze nagyon áttérítették :)
2014. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Katnissel kapcsolatos emlékeit átalakították vadászdarázs méreggel így most nem tudja mi igaz mi nem és hogy mi hogy volt pontosan. Azt hiszi hogy Katniss meg akarja őt ölni ezért akar vele előbb végezni mert fél tőle.
2014. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. nov. 25. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Vadászdarázs mérget adtak be neki, és miközben hallucinált, olyan videókat nézettek vele amikben Katniss szerepel. Azt nem tudom, miért, de ettől azt hiszi hogy Katniss meg akarja ölni. Így védekezett. :)
2014. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!