Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan dokumentumfilmet keresek...

LanDi71 kérdése:

Olyan dokumentumfilmet keresek ami démonokról, ördögökről szól?

Figyelt kérdés
Pl: Baálzebub, Mammon, Mephisto, Moloch stb. Kivancsi lennek a pokolban kialakult hierarchiara, es az erosebb demonok erejukre, fondorlatukra, jellemzoire. Jolenne ha legalabb egy magyar felirat lenne a filmhez. Koszi :D Ui: isten szolgai nyugodjanak meg, nem imadni akarom oket csak tajekozodok. Tudatlanul mit sem erunk a gonosz ellen:D

2014. nov. 26. 13:19
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok senki szolgája, leszögezem és azt is hogy nem hoztam magammal linket... Egy olyan világba próbálsz belefolyni, amiről fogalmad sincs, kik hozták létre, tartják fenn és élik meg mindennapjaikban. Nem voltam soha semminek a tagja és nem is leszek. Nagyon nehéz úgy megfogalmazni, hogy kellőképp elrettentő legyen a dolog. Itt nem valódi démonokról és ördögökről van szó, hanem hús-vér emberekről, akik egy "másik dimenzióban" élnek. Ez is csupán annyit jelent, hogy létrehoztak maguknak egy világot, melyhez ha túl közel kerülsz, logikusan megéget. Ebbe a "világba" neked nincs bejárásod, hiszen egy zárt rendszert alkotnak. Elhiszem, hogy a különböző médiákon keresztül számodra ez valamiért szimpatikus lett, de hidd el, nagyon rossz helyen keresgélsz. Ez nem játék, hogy "éjfélkor állj a tükör elé és a sötétben háromszor mondd ki az ördög nevét", vagy szellemet idézel, ez valami nagyon más. Rengeteg sátánista szektát találhatsz, de a tudásuk lényegében kimerül abban, hogy azt tegyék, amit a keresztények nem tesznek. Ez legalább annyira szánalmas, mint maga a kereszténység. Az ördögi kör... ahová sosem léphetsz be, ahonnan csak kifelé létezik út. Ha ez így van, akkor hogy létezhet odabenn bármi is? Úgy döntöttem mégis csak linkelek egyet. Nem tudom mennyi idős vagy, mi is az amit röpke életed során láttál. Azonban ha végignézed ezt a pár percet és nem esik le a tantusz, akkor azt kell mondjam, nem tudsz te semmit sem.


http://www.youtube.com/watch?v=yUXxCpt9SsE


Amennyiben felrémlik, hogy "mintha már láttam volna ezt és ezt", akkor kezdesz el jó felé kapisgálni, talán még a kedved is megjön a kutakodáshoz, amit nem ajánlok. Ez az "ördög, démon", vagy nevezd aminek akarod, mondhatnánk olyan, mint maga a "mátrix". Ott van körülötted, mikor felkelsz, mikor munkába mész...stb stb Gondolom láttad a filmet és emlékszel erre a részletre. A filmek... Rengeteg olyan filmet láttál, látsz és fogsz is még látni, ahol ha ügyes vagy, rengeteg hasonlóságot fedezhetsz fel. Démonokról, ördögről akartál olvasni, videót nézni, de közben végig ott voltak a jelek "körülötted". :)) Na látod ez az igazán érdekes. Az odüsszeuszi elrendeltetés. Hiába indulsz el keresni, mert amit keresel, végig ott volt az orrod előtt. Mint említettem ez nem az a világ, amiről eddig valaha is hallottál volna, akár csak egy szót is, mégis éjjel-nappal ebben éltél. Ha rám hallgatsz akkor nagyon messzire elkerülöd a témát, mert nem azt fogod találni, amire számítasz. Hogy miért mondom ezt, mert megtehetem. :) Azt pedig, hogy "tudatlanul mit sem...", rossz helyen keresed a tudást.

2014. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Supernatural (Odaát)... ennél jobbat nem találsz ;))

[link]

2014. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy csak most valaszolok. 22 eves vagyok, ferfi es a legkevesbe hiszek a medianak. A mediat "demonok" iranyitjak, hisz befolyasuk van mindenbe. Nem hiszek amerikaba, a gyogyszerekbe, de meg a popsztarokban se akik eladtak a lelkuk az ordognek. Tudom, hogy rajuk gondoltal..akiktol tudat alatt mindenki irtozik, es ovakodik. Nagyon kemeny vilagban elunk, es ennel kemenyebb var rank. Ugy hiszem a vegso stadiumban vannak, amiutan szinte megallithatatlanok lesznek. A videoban latott partyrol csak annyit hogy gusztustalan, es szivesen felgyujtanam a masik 12 csaladot is.. remelem tisztaba vagy vele, hogy meg ok is imadkoznak..csak egy masik istenhez. Hivjuk azt Lucifernek, ordognek, vagy Cthulhunak.. Johetnek a kommentek, szivesen beszelgetek a temaban veled.


2. Kommentelo: ezt az odaát szutykot nem tudom hogy gondoltad.. de a szandek megvolt, koszonom :D

2015. jan. 7. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyád a szutyok
2016. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!