Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagok közt? Valaki el...

Dávid.55. kérdése:

Csillagok közt? Valaki el tudná magyarázni mert nem értem?

Figyelt kérdés
a filmet 2x is meg néztem de nem érek belőle semmit :/
2014. nov. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miit nem értesz? Mi az, hogy semmit? Annyira azért nem bonyolult.
2014. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugye a föld napjai meg vannak számlálva ezért új bolygó után kell nézni!

Odakint az űrben az 5. dimenzió segítségével Cooper "vissza tud menni a múltba" ahol a saját lányának Morse jelekkel adja tudtára (a könyvespolc mögül) az emberiség megmenekülésének kulcsát.

Csak kint az űrben ő ezalatt nem úgy öregszik mint a földiek, ezért fiatal amikor visszatér a lánya meg már öreg.

Lényegében ennyi a story!

2014. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó. Nekem nagyon tetszett a film, de pont ez a dolog az ami zavart, hogy lényegében egy örökké tartó folyamat zajlik. cooper elindul-hiperkocka-egyenlet morzézése-Murphy megoldja-emberiség megmenekül, de közben újra elindul egy Cooper ugyanezzel a céllal, és ujra és ujra, szóval meg kellett volna oldani azt, hogy kilépjen ebből a körforgásból. De lehet nem volt tiszta számomra.
2014. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!