Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondolsz Az Éhezők Viadala...

Mit gondolsz Az Éhezők Viadala:A Kiválasztott 1. részéről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó mint ez első kettő. Érdekes, jól meg van csinálva, izgalmas, megható, egyszóval nagyszerű.
2014. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges volt kettévágni, de nem lett rossz amúgy. Viszont inkább a színészi alakítás viszi el, mint a forgatókönyv.
2014. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 - egyetértek.

Teljesen felesleges volt kettédarabolni, látszik, hogy csak a pénzhajhászás miatt történt így. Lehet, hogy most ezért le fogtok pontozni, de szerintem nagyon lassan, vontatottan ment a történet, sok volt a rizsa (olvastam a könyvet).

Elmegy kategória ez a film.

2014. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, 3. rész kettészedése tényleg csak a pénz miatt megy, dehát minden könyv alapján készült siker filmet így csinálnak. És hát az is igaz, hogy vontatott a sztorija, ez a történet miatt van, a 3. rész elején nem történik sok érdekes dolog de épp ezért érdemes lesz megvárni a befejezést.
2014. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kib*szott jó volt
2014. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem ez a nézhető kategória.

Roppant bosszantó volt, ahogy Főhősnőnk nem tudott választani a két srác közül. Engem ez személy szerint hihetetlenül zavart. Számomra ez olyan volt, mint az alkonyatos szerelmi háromszög csak lebutítva, itt nem picsogtak a szereplők. Ez a Peeta gyerek már az elejétől kezdve nem szimpatikus nekem, de ez egyéni problémám. Katniss azt se tudja mi folyik körülötte, abszolút kihagyják a hatalmi játszmából, és még kicsit se töri magát, hogy felfogja mivan.


Valamint ami szintén zavaró volt és nem tudtam nem arra figyelni, hogy elvileg háború van. Felfordulás. Káosz. Főhősnőnk (aki amúgy pufi volt) mindig tökéletesen volt fésülve, a kiengedett haja is csodásan hullámozódott. Ezen kívül mindenkinek perfekt zselézett haja volt. Lássuk be ez sem reális.

2015. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja de amúgy összességében nem csalódtam és pozitív utóhatással jöttem ki a filmről.
2015. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pénz miatt lett kettévágva vagy sem, egy könyvolvasó csak örül, mert így több jelenetet tesznek bele a könyvből. legalábbis én örültem neki. :P

anno a harry potternél is örültem, még könyvolvasás közben is nehéz volt megérteni , hogy a pálcával mi történik (ki a pálca igazi ura), plusz az utolsó könyvben rengeteg minden történt, egy filmben nem tudom hogy tudták volna érthetőre megcsinálni.

a kiválasztott nekem nagyon tetszett, kicsit borús volt a hangulata, de olyannak is kellett lennie. hozta amit vártam tőle. nagyon tetszett.

2015. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!