Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná hogy a...

Valaki elmagyarázná hogy a Magasfeszültség c. filmben mit láthatunk?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Kis SPOILER:


Két barátnő együtt tölti a szabadidőt. Az egyik családjánál. Egy gyilkos kinyír mindenkit, és üldözi a két barátnőt.


Nagy SPOILER:

A gyilkos valójában a vendég lány.

2014. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, tehát a csajnak két személyisége van (elmebeteg), ezt fokozza, hogy beleszeret a barátnőjébe, akit tulajdonképpen nem érdekli úgy, ráadásul a pasis sztorijait is vele osztja meg.
2014. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én már láttam csak nem értem
2014. dec. 23. 07:40
 4/10 A kérdező kommentje:
de hát akkor hogy nyírja ki saját magát meg hogy tud egyszerre vezetni meg a kocsi hátuljában raboskodni?
2014. dec. 23. 07:40
 5/10 A kérdező kommentje:

a skizofréniára én is gondoltam de a filmben 300 millió dolog van ami megcáfolná hogy skizofrén

pl egyszerre ült a kocsiban a barátnőjével és egyszerre ölt meg egy lányt

akkor amikor a csaj énje ment be a benzinkútra nem tudta ki az utána mikor a pasi énje akkor meg rögtön felismerte

2014. dec. 23. 07:45
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint a benzinkutas
2014. dec. 23. 07:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyiket csak képzelte.
2014. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen ha skizofrén valaki akkor egy másik énünket képzeljök el de ez nem magyarázat hogy tudott egyszerre 2 helyen lenni ráadásul saját magát hogy tudta összeverni
2014. dec. 23. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, a skizofrén tök más. Csak valamiért ez ragadt meg róla a köztudatban.

Több személyisége van.

Szerintem magát verte össze, vagy a másik csaj ütötte meg valamikor, amikor megláncolta.

Nem volt két helyen, gondolom a gyilkosüldözős énjét csak képzelte éppen akkor. :)

2014. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mi a különbség a skizofrén között meg a között hogy valakinek 2 énje van? :D a kettő nem ugyan az?
2014. dec. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!