Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Életszagú filmeket keresek....

Életszagú filmeket keresek. Olyanokat, amik az élet rossz oldaláról szólnak. Tudnátok ajánlani párat?

Figyelt kérdés

Olyan filmeket keresek,amelyben megjelenik az elkeseredés,reményvesztettség,szegénység,fájdalom,amelyben a főszereplő élete egy fos.Nem muszáj végig ilyennek lennie,lehet egy megoldás is benne amitől minden jóra fordul!Sőt még az ilyeneket jobban preferálnám,de mindkettő jöhet!(pl:Rocky első része nagyon tetszett!)


Tudjátok,mikor rosszul megy valakinek az élete megnyugtatja az a tény,hogy a másiknak még rosszabb...



2014. dec. 28. 18:31
 1/8 anonim válasza:
Ha tudsz angolul ajánlom a Lifetime movie típusú filmeket, beírod youtube-ba és kiad mindenféle kategóriát, az internetes molesztálástól kezdve, az étkezési zavarokig, depresszióig, és családon belüli erőszakig. Most hirtelen 4 ilyen filmet tudok ajánlani Black&Blue, Egy ágyban az ördöggel, Sybil, 5 történet az elmezavarról ezek fent vannak youtube-on is. :)
2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éjféli gyors Lisszabonba; Szavak nélkül (lengyel film, én még nem láttam, de sokan dicsérik); Patagonia (nem tudom, ez megfelel-e a kritériumnak, de szerintem nagyjából); Szexterápia (egy férfiról, aki csak a fejét tudja mozgatni); Walter Mitty titkos élete; esetleg a Begin again, de az ilyen kis romantikus.
2014. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott: Barátkozz meg önmagaddal (svéd film, de van magyarul); Ébredések: Robin Williams és Robert deNiro játszanak benne.
2014. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szkafander és Pillangó, Életrevalók, A vadászat...az utolsó film nagyon lehangoló teljesen jól ábrázolja milyen, amikor mindent elveszítesz, és mindezt azért, mert egy kislány hazudik nem átlátva a súlyos következményeket.
2014. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Shackleton, Ez a fiúk sorsa, Imák Bobbyért, Papírsárkányok
2014. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Halálsoron, életrevalók ...
2015. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagy kedvenc: [link]


Jó szereposztás, egyszerű sztori mégsem uncsi, mindennapi élet... nem kifejezetten rossz oldala az életnék mint inkább jó is rossz is meg minden ami közte lehet, avége is kb ilyen

2015. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!