Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibál filmsorozat sorrendje?

Hannibál filmsorozat sorrendje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap néztem meg a "A bárányok hallgatnak" c. filmet, melyikkel kell folytatni?

Én eddig így tudtam a sorrendet:

A bárányok hallgatnak

Vörös sárkány

Hannibál

Hannibál ébredése

De most olvastam gyakorin, hogy a Vörös s. az is előzményfilm, mint a Hannibál ébredése, és hogy teljesen mindegy, hogy melyikkel folytatom, viszont szerintem a Bárányosnak nem igen lett lezárva a vége, tehát nem hiszem hogy mindegy a sorrend.



2014. dec. 29. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól kezdted.

A Vörös sárkány előzmény, tehát az első film után kell nézni (mert nem első rész, hanem előzmény). De majd ha a film végére érsz, meglátod miért.

De most nézheted a Hannibált is, mert az viszont A bárányok hallgatnak folytatása.

Szóval most mindegy melyiket nézed meg.

2014. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg van a Hannibal sorozat, az is jó.
2014. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, a sorozatot pár napja végeztem ki, hiánypótlóként néztem meg a Bárányokat, de azt is folytatni akarom :)
2014. dec. 29. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha azt szeretnéd, hogy teljes legyen a sor, nézd meg Az embervadász című filmet, ami a Vörös sárkány korábbi feldolgozása! ;)
2014. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!