Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Változó...

Mit gondoltok a Változó szerelem című filmről?

Figyelt kérdés
Én másodjára láttam de már nem annyira tetszett mint amikor először láttam. Nem tudom mikor láttam először de már egy pár éve. Az normális szerintetek, hogy egy kicsit szomorú voltam miközben néztem? Még a végén is. Kicsit szerintem unalmas volt de lehet azért mert tudtam mi van benne, jó nem emlékeztem mindenre de azért a lényegre emlékeztem, tudtam mi lesz a vége.

2014. dec. 31. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett kicsit néha unalmas, egyszer nézhető.
2015. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz. :) Megy majd mindenkinek.
2015. jan. 2. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jött be. Elég vontatott. Pedig jó a sztori de többet is ki lehetett volna hozni belőle.
2015. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó a sztori de tényleg ki lehetett volna hozni belőle többet.
2015. jan. 17. 11:08
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:
Én nagyon, nagyon szeretem. Hiányzott egy kicsit a csókjelenet, szerintem kellett volna bele, különösen így, hogy már majdnem megtörtént, de nem baj. Ettől függetlenül nagy kedvencem :)
2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!