Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadala. Miért mondta...

Éhezők viadala. Miért mondta Haymitch Katniss-nek, hogyha 1000 évig élne sem érdemelné meg Peetát?

Figyelt kérdés
Láttam a filmeket, olvastam a trilógiát, de sajnos ez nem esett le. Arra tippelek, hogy mert ott van neki Gale is? Miért mondta ezt neki?

2015. jan. 1. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

mert megmentette az életét, a sajátja kockáztatásával, kb. 0 ismeretség után. mindezt intellektusból tette, nagyon jól taktikázva.


lehetett volna katniss akármekkora vadász, ha nincs a szerelmi szál, meghalt volna, már az elsők közt.


gale meg tökre nem releváns, ha az egész kiválasztósdi nem történik meg, ezek valszeg ketten összemátkulnak. ha peeta helyett gale került volna be, szerintem ő szemrebbenés nélkül odadobta volna katnisst a túlélésért. amikor a taktikai megbeszélések meg hadműveletek voltak, egyértelmű volt, hogy gale nagyon praktikus és nagyon kegyetlen tud lenni, ha az életbenmaradás a cél-ez érthető is.


amit peeta tett, az egy oroszrulettes húzás volt, és be is jött neki. nem egy praktikus húzás, hanem pscihológiai és tömegmanipulációs alapon működött. persze azzal nem számolt, hogy túlságosan is, és hirtelen már szálka volt a kapitólium szemében.

(az más kérdés, hogy nem tudjuk ez mennyiben volt naív és mennyiben okos döntés, a lényeg hogy bejött).


Aztán amit a vége felé tettek vele, és hogy azután is katniss kellett neki, már hab volt a tortán.

2015. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!