Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca c. sorozat 5....

A Trónok harca c. sorozat 5. évada melyik könyvbéli részt dolgozza fel?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Varjak lakomája/Sárkányok tánca/Tél szelei (vagy mi lesz a magyar címe?)
2015. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi. :) Bár angolul nekem jobban tetszik. :D
2015. jan. 3. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 5.évad mér mégjobban elfog térni a könyvektől, mint az eddigiek, de úgy ahogy az első mondta.


Egyeseknek spoiler, az eltérések pl.:

Arys Oakheart és Balon Swann helyett Jaime és Bronn lesznek Dorne-ban,hogy megszöktessék Myrcellát, de Oberyn lányai rajtuk ütnek.

Kisujj visszatér Királyvárba, ahol a Hit elfogja.

Bran egyáltalán nem lesz benne. Valszeg Cat sem tér vissza.

Jorah a küzdővermekben fog harcolni, Tyrion már Danyvel lesz a nézőtéren.

Jon Connington, "Aegon", Victarion, Arianne, Quentyn mind kimaradnak. Úgy tudott,h Euron szerepére sem castingoltak, de írták egy oldalon,h valaki járkált a forgatáson (Meereenben) szemkötővel.


Szal nemtom mit fognak kihozni belőle.

2015. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen :/ Nekem egyre jobban elmegy a kedvem a sorozattól a sok hülye változtatás miatt. Persze továbbra is nézem de már nem olyan lelkesen mint régen..
2015. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Valszeg Cat sem tér vissza."


Egyébként az a kiszivárgott forgatókönyvrészlet a barlangban Briennel, Thorossal és elvileg Cattel mennyire hiteles?


[link]

2015. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azelőző által linkelt oldalt szoktam használni :D sok érdekes dolog van rajta. Ezzel még nem találkoztam, de annoa 4.évad előtt volt olyan hír,h Cat visszatér a 4.évadra, de mint tudjuk nem volt benne.

Van egy másik oldal is a winteriscoming.net ott a forgatásról származó képekkel is alávannak támasztva a különböző dolgok, szal azok tutinak tűnnek. És ott írták egyszer,h beleakarják rakni az 5.évadba a szellemet, ami a sztoriban a Folyóvidéken található a pletykák szerint és akk lehet h ő lenne Cat. De passz, nemtom.

2015. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!