Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit filmtrilógia tényleg...

A Hobbit filmtrilógia tényleg ebből a 310 oldalas könyvből készült?

Figyelt kérdés

Nem vagyok LOTR és Hobbit fan, de ez a kérdés szöget ütött a fejemben... a Hobbit filmtrilógia, ami két db háromórás és egy db két és fél órás filmből áll, ebből a 310 oldalas könyvből készült? Kicsit abszurdnak tűnik nekem...

[link]



2015. jan. 5. 12:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
Azt hiszem inkább neked kéne valami kis illemtan például! De inkább nem veszekszem veled mert szinte érzem ahogy rombolódik miattad az intelligencia szintem.
2015. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
26%
Ez már riposzt. Menny inkább legozni. Gyökér.
2015. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
De most komolyan én mennyek legózni?! Hány éves vagy te, 10?
2015. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tisztázzuk. Beszólsz valakinek, aki lefikázza az ostoba filmtrilógiádat, hozzáteszem teljesen jogosan. Aztán mint egy idióta, elkezdesz vinnyogni, hogy tegye hozzá, hogy "szerintem".


Miért kellene hozzátennie? Ha egy ételről véleményt mondasz, akkor hozzáteszed, hogy szerintem? Nyilván nem, mert mindenki tudja, hogy a Te véleményed. Bármilyen fórumon vitázol valakivel, valamiről, megint csak teljesen felesleges, mivel vélemények ütköztetéséről szól egy vita. Akkor teszünk az állításunk mellé valamit, hogyha valamire hivatkozunk, legyen az egy újság, egy díjkiosztó, nézettségi adatok, akármi.


Ennek bizony alapvetőnek kellene lennie minden ember számára.


Hogy miért szólok bele?

1: Miért ne szólhatnék? Ez egy internetes, nyílt oldal, ahol bárki kommentelhet. De ha a Te "logikádat" követem, Te miért szólsz be másnak ostobaságok miatt.

2: Mert dühít mikor, valaki ebbe köt bele. Ez nagyjából azon a szinten van, mikor nem tetszik neked egy film, ennek hangot is adsz, erre valami idióta közli, hogy csinálj jobbat.


Hogy a filmről is írjak néhány szót: Hihetetlenül ostoba, bárgyú, unalmas és gyerekes. Bőven gyengébb még az általam nem túl nagyra tartott LOTR trilógiánál is. Pocsék fércmű.

2015. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
Rendben. Örülök hogy elmondtad a véleményedet! Akkor itt és most le is zárhatjuk ezt a vitát mert az ég világon semmi értelme sincs!
2015. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy idióta vagy, @14...
2021. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Valóban én vagyok az idióta? Nem az, aki több mint öt éves kérdéseknél köt bele valakibe? Vagy esetleg nem az, aki a nagyon rosszul öregedett hobbit filmről akar többet megtudni egy gyakorikérdéseken? Hülyébb vagy, mint az a "szerintemes" balek.
2021. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem, az az idióta, aki képtelen megérteni és felfogni a megfelelően alátámasztott és pontosan elmondott mondanivalóját annak, aki elmondta, hogy miért pofátlanság "szerintem" nélkül mondani ilyet.
2021. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
És hol a szerintem a mondatod végéről, hiszen ez csak a te véleményed. Szerintem pofátlanság ilyet tényként közölni.
2021. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem, az, hogy a gyenge szövegértelmezési készséggel rendelkező, és véleményüket arrogáns módon közlők ált. buták, nem csak egy vélemény.
2021. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!