Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit filmtrilógia tényleg...

A Hobbit filmtrilógia tényleg ebből a 310 oldalas könyvből készült?

Figyelt kérdés

Nem vagyok LOTR és Hobbit fan, de ez a kérdés szöget ütött a fejemben... a Hobbit filmtrilógia, ami két db háromórás és egy db két és fél órás filmből áll, ebből a 310 oldalas könyvből készült? Kicsit abszurdnak tűnik nekem...

[link]



2015. jan. 5. 12:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ide? Szerinted nem értek egy egyszerű szöveget? Lehet, hogy csak ostobaságnak tartom. A Hobbit silánysága viszont nem vélemény. Attól, hogy még rosszabb is lehetett volna, nem jelenti azt, hogy jó. Egy közepes alapanyag közel 9 órásra nyújtva, gyenge megvalósítással nem véletlenül volt világszerte kritikai bukta.
2021. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy annak tartod, de nem az. Mint írtam, az, hogy a véleményüket agresszív és arrogáns módon, általánosítva közlők ált. buta emberek, tény.

Ellenben az, hogy a Hobbit filmek szarok, vagy fércművek lettek volna, nem, épp ellenkezőleg: ezt mind csak egy fentebb emlegetett illető képes közölni.

Persze nem lettek kifejezetten jók, de olyan nagyon rosszak sem, rengeteg élvezetes momentum volt bennük.

2021. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tehát én buta vagyok. Elfogadom. De akkor eszerint a kritikusok túlnyomó része is buta?

Amúgy attól, hogy embereket fórumokon lebutázol te sem leszel okosabb, vagy műveltebb, sőt, még igazad se lesz.

De bevallom, nincs kedvem ehhez. 6 éve, mikor ez a kérdés íródott még viccesnek tartottam fórumokon idiótákkal vitatkozni, de mára végtelenül untat, úgyhogy most be is fejezem.

2021. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, a kritikusok túlnyomó többsége azt mondta, amit én. Meg lehet nézni a pontszámokat.
2021. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A három film átlagosan 60-as metascore-t tud IMDB-n, és ebben benne vannak azok a hollywoodi kritikusok, akik nem nyíltan, de stúdiók alkalmazottai. Tehát a nem bérkritikusok pontszáma ennél is silányabb. A realitás olyan 50 pont, ami bizony igen kevés, de a 60 se lenne sokkal jobb.
2021. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
De tényleg nem válaszolok többet, semmi értelme. Mondjad nyugodtan.
2021. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

:D Most támasztottad alá azt a saját szavaiddal, amit én mondtam:D

60 pont. Azaz nem rossz, de nem is tragikus.

2021. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Annyira ostoba vagy, hogy folyamatosan vissza kell jönnöm, hiába nem akarok.

A Transformers is 60 pont felett van, a Halálos iramban sokadik részei meg inkább a 70-et karcolják. Tehát a 60-as pontszámot (amit a Hobbit trilógiából két film el sem ér) a legsilányabb hulladék filmek érik el abban az esetben. Gratulálok az ízlésedhez. Gyökér.

2021. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok a stílusodhoz:D Büszke lehetsz magadra, de legalább igazolsz engem:D

A pontszámok is azt támasztják alá, amit mondok: nem rossz, de nem is tragikus. User score alapján meg még jobb.

De még egyszer, kösz, hogy újra igazoltál engem a pofátlan szövegeddel.

2021. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogy nem ismered a metascoret és annak pontozási szokásait nem az én hiányosságom, nem is fogom elmagyarázni. Ha a Transformers alatti pontszámok neked azt támasztják alá, hogy ez egy közepes film, nem pedig egy silány fércmű, akkor rendben. Igazából nem érdekel.

Az a helyzet, hogy kommenteken keresztül burkoltan butáztál le, annyi a különbség, hogy én nem gerinctelenül célozgatok tenyérbemászó stílusban, hanem kimondom, hogy egy ostoba gyökér vagy, te ostoba gyökér.

2021. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!