Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars teória?

Pretty little liars teória?

Figyelt kérdés
Ha van elképzelésetek arról, hogy ki lehet A, légyszi írjátok le! Tudom, h még nem lehet tudni, de mindenkinek van tippje. Én 'SPOILER' arra tippelek, hogy bethany és Cece ikrek és az egyikük A.

2015. jan. 5. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Bethany meghalt.
2015. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de Alison megtalálhatná és kinyírhatná, úgy ahogy Monát is kinyírta. Persze erre még várni kell. Én sokkal inkább azt várom, hogy Alison újra kinyírjon valakit. Jennát megölhetné :)


Meg mivel állítólag Monának volt bizonyítéka Alison ellen, ezért is ölte meg, de nem hiszem, hogy ha most, mármint ebben az évadban lelőnék az "A" poént, akkor lenne a sorozatnak 6. és 7. évada.

2015. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy magyarul vagy angolul nézitek tartva a lépést a legfrissebb résszel, de ha jól számolom, akkor a lányok idén végzősek a gimiben. Azért valahogy muszáj lesz idén befejezni a sorozatot.
2015. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a 6.évadban derül ki ki A. Illetve Marlene azt mondta 7. előtt.

Illetve szerintem a pllben senki sem halott amíg nem látjuk a holttestet

2015. jan. 6. 20:09
 5/7 anonim válasza:
sztem lehet h aria A..sokan ezt terjesztik (ugye hát A-val kezdödik a neve,az introban ö tartja az ujját a szája elé,és sztem még lesznek utalások..
2015. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sztem Allison -A
2015. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az Aria-s A betűs-ujjtartásos dolog az egyik legnagyobb hülyeség :D bár sajnos már párszor találkoztam ezzel az elmélettel, amit azzal magyaráznak, hogy Aria skizofréniás.


Egyébként nincs konkrét tippem, de biztos, hogy nem Alison az, mert nem lőnék le ilyen korán a poént. Ráadásul szerintem valaki olyan lesz, akin meglepődnénk. Most már egyébként elég sok embert belerángattak ebbe a dologba, szerintem ők kapásból kizárhatók (pl Ezra, Caleb).

De valaki olyan kell, hogy legyen, akit volt értelme Alison anyjának fedeznie. Jasonre gondoltam az előző évad végén, de most már nem hinném.

Cece szerintem is ikeresélyes.

2015. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!