Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A farm ahol élünk , mi van a...

A farm ahol élünk , mi van a végén? Többi lent

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta Imádom ezt a filmet akkor az iskola miatt-most meg a 4 műszakos munkám miatt nem tudom rendesen végignézni a sorozatot :-( Irja már le valaki nekem mi van az utolsó részekben.Charles valami pénzt örökölt de a feleségét Caroline-t nem látom a mi van a végén???

2015. jan. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összes évad fent van a neten! Az utolsó részekben az van, hogy Albertet felveszik az orvosira, de nem tud elmenni, mert halálos beteg. Utolsó heteit/napjait Walnut Grove-ban szeretné eltölteni.

Utolsó két részben az van, hogy megjelenik egy férfi aki bizonyítja, hogy Walnut Grove tulajdonosa, minden az övé. A lakók próbálnak megoldást találni. Végső elkeseredésükben úgy döntenek felrobbantják az összes házat és végleg elhagyják a várost. Az utolsó jelenet, hogy mindenki szekérre ül és elindul, majd mutatják az Ingalls házat.

2015. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor hellyel közzel láttam mindent mert ezeket a részeket láttam,csak a feleségét nem láttam a sorozat végefelé,imádom ezt a filmet már vagy ötödszörre nézem meg csak mindig van pár rész ami kiesett
2015. febr. 26. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem/megnézem újra meg újra. :) Manapság nem tudnak ennyire fantasztikus sorozatokat készíteni. Egyébként Caroline is ott volt az utolsó részekben csak az Ingalls család városba költözött ezért ritkán tűntek fel.
2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!