Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead c. Sorozatr...

A The Walking Dead c. Sorozatról vélemény?

Figyelt kérdés
Az szeretném leginkább megtudni, hogy mennyire ijesztő....mivel nagyon beszari vagyok, főleg a jumpscarek ijesztenek meg.Már az első 2 részt láttam, nagyon tetszett, csak nem merem folytatni xd rengeteg barátom nézi, és mindig mondják, hogy ők is így kezdték, de utána teljesen beleszerettek :3 Szóval egy ilyen kis félős lány is nyugodtan nézheti, vagy nagyon ijesztő? (Ha lehet mondjátok el, hogy az 1.évadban kb. mennyi jumpscarera számítsak)

2015. jan. 31. 17:56
 1/7 kata1122 válasza:

Kezdjük azzal hogy az első évadnak van kemény hat része....

amúgy nem tdom ki hogy van ezzel, de én nem nagyon ijedtem meg az eddig az első két szezon alatt (még csak ennyit láttam) jumpscarekre sem nagyon emlékszem hogy lettek volna. De ha nem baj akkor lspoilerezem hogy a 4. Vagy 5. Epizód végén (nem emlékszem pontosan) lesz egy zombi támadás. Jó szórakozást!;)

2015. febr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld pacsi :3

Akkor lehetséges, hogy folytatom :D

2015. febr. 1. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Jumpscare-ből kevés van. Ha bírod a vért, a zombik látványát, a durvaságot, akkor simán nézheted.
2015. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spoiler események röviden:


Hátha nem félsz a lefejezéstől, nyaki űtő ér elvágástól, kivéreztetéstől kannibáloktól, akkor nézd nyugodtan... 4-5 évad eléggé durva dolgok vannak már... Elég véres...


1-2-3 évad elég csendes évad...

2015. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már az 1.évad 5.részénél járok, eddig kb.az volt a legdurvább amikor betörtek a zombik a táborba.....és a vértől nem leszek rosszul, nyugi :'D

És nagyon tetszik OwO

2015. febr. 4. 13:23
 6/7 marcell0001 ***** válasza:
csak a 5 4 évadba lesz egy két ilyesztő rész de nem vésszes nézd nyugotan :D
2015. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már a 2.évad 7.része jön, csak sajnos az még nins fent youtubeon *-* Eddig Glenn, Maggie, Rck és Carl a kedvencem :3
2015. febr. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!