Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sithek tulajdonképpen...

A sithek tulajdonképpen erősebbek, mint a jedik?

Figyelt kérdés

Ez főleg a filmekben látszik.Most tekintsünk el attól, hogy a "a jó mindig nyer".


A játékokban (kotor1, kotor2) az erejük, képességeik egy szinten vannak, ugyanazok az erőket képesek használni.


A filmekben viszont a jediknek sokkal kevesebb a képessége.

Fénykardhasználat, telekinézis, reflexek, megérzés és körülbelül ennyi.


A filmben,Darth Sidiousnak jóval több képessége volt.Tudott erővillámokat használni, illetve képes volt megváltoztatni a kinézetét.

Amikor a 3. filmben visszaverte rá az egyik jedi mester fénykardja segítségével a villámait, akkor mondta, hogy az arca eredetileg olyan volt, viszont az erő segítségével képes volt szebbé tenni.


Illetve, ott volt Darth Plagueis vagyis Sidious mestere, aki képes volt életet teremteni és megvédeni az embereket a haláltól.


A jediknek semmiféle extra képessége nem volt a filmekben.



2015. jan. 31. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is.

A játékokat nem ismerem, de a filmben elmondják, hogy a sötét oldal használatával még több erőre tehetnek szert.

Ergó én úgy értelmezem, hogy alapjában véve nem erősebbek a sith-ek, csapán kihasználják a sötét oldal erőit is, ami a jediknek ugyebár tilos.

2015. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerem játszottam a Kotorral és van pár elég erős Sith pl:Darth Vitiate,Darth Nihilus és még sokan mások én Sith vagyok lehet hogy csak ezért mondom a a Sitheket nem kötik valami hülye kódexek megy szabályok úgyhogy jobban kitudták nyílvánítani az erejüket úghogy erősebbek voltak.
2016. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!