Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vissza a jövőbe! Dokija...

A Vissza a jövőbe! Dokija tulajdonképpen nem is ismeri Martyt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy belezavarodtam, de az első részben Marty ugyebár felkeresi az 50-es évek Dokiját. És ő akkor ismeri meg Martyt, hiszen a múltban vannak. és utána ennek az idősíknak a dokija az, akivel a 2. rész is megy?
2015. jan. 31. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. A golyóálló mellényt is azért húzta fel mert Marty 30 évvel azelőtt figyelmeztette a veszélyre.
2015. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor tulajdonképpen a Doki nem is ismeri Marty, csak elhiszi neki, hogy ismeri, hogy jól értem. Nem kötözködöm, én szeretem a filmet, csak ez olyan fura, mert olyan nagy barátoknak vannak beállítva, de ezek szerint igazából a Doki nem is emlékezhet rá.
2015. jan. 31. 23:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, vagy... azt hiszem, értem. :)
2015. jan. 31. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy eredeti idősík, ahol Marty apja lúzer maradt, a főnöke Biff lett, ésatöbbi, és Marty ide született meg, és nőtt fel. Hogyy ebben az idősíkban honnan ismerik egymást a dokival, az nem derül ki. Gondolom Marty unatkozó tini volt, ezért összehaverkodott vele, és járkált hozzá. Ez teljesen részletkérdés.

Aztán onnantól kezdve, hogy Marty visszamegy, valóban kialakul az a sík, ahol a múltnak köszönhetően ismerik egymást, hisz ott a doki már nyilván direktbe ügyelt rá, hogy majd 30 év múlva megismerkedjenek valamilyen módon.

2015. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Félreértetted, én úgy értem, hogy akivel átélik a kalandokat, az igazából nem az a doki, de elfeledkeztem róla, hogy a doki végül golyóálló mellényt vesz fel. Mindegy most már, a lényeg, hogy én értem, mit akartam. :)


Amúgy valahol kiderül, talán egy számítógépes játékban, hogy az eredeti idősíkon onnan ismerik egymást, hogy a szülei nem akarják, hogy oda járkáljon, meg mindenki hülyének nézi a dokit, és ő dafke oda megy ezért.

2015. febr. 2. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!