Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura, Hobbit, Star...

Gyűrűk ura, Hobbit, Star wars, Harry potter, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 16:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Star Wars. De embere válogatja
2015. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is a Star Wars. Második helyen a Gyűrük Ura. A Harry Potter nekem nem igazán jött be, szerintem nem adja vissza a könyv hangulatát ellenben a Gyűrük Urával.
2015. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Star Wars, ez nem kérdés.
2015. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a Harry potter
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gyűrűk ura trilógiát szeretem a legjobban, de ez ízlés kérdése.
2015. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Gyűrűk ura aztán Star Wars
2015. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%

A Gyűrűk urát és a Hobbitot értékelhetetlennek tartom.

A Harry Potter néhol élvezhető.

A Star Wars zseniális! Abszolút nem említhető egy lapon a másik három egyikével sem.

2015. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
56%
Star Wars!
2015. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Dr. Madness!


A Gyűrűk urát el lehet ismerni a technikai megvalósítások miatt, sőt el is kell. Esetleg még azt mondhatjuk, hogy az első rész az eddigi legszebben megjelenített egy fantasy világot. És pont.


Elárulnád, hogy mit ad, vagy miképpen tanít ez az ostoba mesetrilógia? Mert az orkok ezer számra mészárlása teljesen unalmas és érdektelen számomra. Egy 6 évesnek oké, a Thomas a gőzmozdonyt is szeretik. Viszont, egy felnőtt ember számára miért lenne értelme megnézni/újranézni?


Kérlek mond el, nem szeretnék továbbra is "ostoba" lenni!

2015. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Rendben, elmondom.

A Gyűrűk ura volt a film(trilógia), mely megteremtette a fantasy műfaját, a korban szerény technika ellenére a vizuális megvalósításai ma is abszolút megállják a helyüket. A szereplőgárda legendás, a történet pedig a jó és rossz örök harcáról szól.


Nem véletlenül kapott a trilóga 17 Oscar-díjat, 8 BAFTA-díjat, 4 Golden Globe-díjat, 2 MTV Movie Awards-díjat, 1 Grammy-díjat, 1 Hugo-díjat és még számos jelölést. Ez tipikusan olyan filmsorozat, melyet ember ellen való vétek "ócsárolni". Ha mégis így cselekszel, csupán magadat teszed nevetségessé és szűk-látókörűvé, legalábbis az én szememben.

ui. nem, nem vagyok elfogult LOTR rajongó; mielőtt ezzel jönnél

2015. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!