Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is egyre butábbak...

Szerintetek is egyre butábbak az amerikai filmek?

Figyelt kérdés

Nekem kezd kialakulni egy olyan véleményem az amerikai filmek többségéről, hogy egy értéktelen, hazug, butító, undorító massza. Pl:

Vígjéték: A főszereplők sokszor egy papucsállatka értelmi szintjével vetekednek. Vajon mi a cél akkor?

Sci-fi: Az utóbbi 10 évben a legbutábbak, legigénytelenebbek ezek. Kedvenc kérdésem a Tom Cruise féle "Világok harcából": Az ufók Európából jöttek? (a fia kérdezte). Headshot neki!

Horror: Itt aztán van minden, ami nem kéne. Zombik tömkelege, mert a nézők is azok... hadd éljék bele magukat a szerepükbe.

Akció-krimi: Akár a sci-fik.

Dráma, thriller: Na ezekben a kategóriákban lehet esetleg értelmesebb filmeket is találni. Pedig én utáltam a drámát, de muszáj volt megszeretnem, ha nem akarok egysejtűeket bámulni.


A kötelező: vannak kivételek, csak nagyon kevés:

Pl:

Vígjáték: Időről időre

Sci-fi: A holnap határa

Horror: Ház az erdő mélyén

Akció: Emelt fővel



2015. ápr. 3. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még jó filmek,azt meg kell hagyni.Lehetéges,hogy te épp a gyenge filmekbe botlódál bele.
2015. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*botlottál,bocsi.
2015. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Például?
2015. ápr. 3. 11:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled. Ha vígjátékot akarok nézni, akkor nálam már csak európai jöhet szóba, mert az amcsi vígjátékok igénytelenek, gusztustalanok, és fárasztóak. Nulla humorérzékük van. Mindegyik ugyanarról szól, hogy valakivel ki akarnak cseszni, és akkor azon kéne röhögni.

Pedig régen voltak jók is pl. Oscar


Ma már csak a drámáik jók, az legalább mélyebb tartalmú és nem olyan ripacs. Illetve a látványra mennek rá főleg, úgyhogy aki szereti a fantasy filmeket, annak biztos azok is bejönnek, nekem az nem a világom. 28N

2015. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem meg a Csillagok között - et. Nagyon jó! Kicsit régebbről : Elisyum , Amerikai szépség



Persze, az átlag filmjeik nagyon gyengék, de annyit csinálnak, hogy mindig kijön pár jó is.

2015. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy-két film kivételével szerintem is teljesen igazad van. Ezért nem is nézek tévét, csak nagyon ritkán.
2015. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

csak jobban elkéne merülnöd a témában!!!

én azonnal tudnék mindegyik kategóriára vagy 10-10 filmet írni,pedig azért én is megválogatom a filmjeimet...abban igazad van,hogy már néha kicsit untató,hogy egy témát vagy 5x feldolgoznak,de azok úgy is csak "B" kategóriás filmeknek számítanak...keress "A" kategóriásokat...a cinema city oldalára is látogass el,és nézdd meg milyen filmek jönnek,előzetessel,stb...a nyárra nagyon komly lesz a versenyzés bennem,hogy melyikre mennyek el!!!

2015. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha van ötletetek jó filmre, írjatok. Mert én már kifogytam.
2015. ápr. 7. 09:16
 9/17 A kérdező kommentje:
John Wick-et látta valaki? Reménykedtem abban a filmben, de nagyon lehúzták. Még nem mertem megnézni :D
2015. ápr. 13. 13:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet veled. Amit leírsz az nagyon durva általánosítás.


A John Wick egy jó színészekkel, jól kivitelezett film, viszont a története, olyan szinten primitív értelmetlen ostobaság, hogy ZS kategóriás akciófilmekkel vetekszik.

2015. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!