Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Szauron nem tud alakot...

Ha Szauron nem tud alakot váltani szellemként ahogy megemlíti Szarumán a gyűrű szövetségében, akkor a hobbitban hogy-hogy mégis képes erre?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a könyvek kategóriában, mert ott sok rajongó van akik olvasták és azok lehet hogy tudnak rá válaszolni!
2015. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem a könyvre hanem a filmre vonatkozott. A könyvben nem említenek meg ilyesmit. Erre egyébként nem nagyon lehet válaszolni. Kérdezd meg Peter Jaksont, ő biztos tudja.
2015. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Bocsi, nem követem annyira...:/

2015. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Szauron gyenge és úgy néz ki, mint ahogy a hobbitban. Egy árny a szem közepén. A hobbitban Szarumán utoljára akkor szerepel, amikor azt mondja " Szauront bízzátok rám "

Ekkor szövetkezik vele. A LotR - ban pedig már Gandalfnak mondja ezt.

És többet nem is nyeri vissza soha az eredeti alakját ( mikor Isinldur levágta a gyűrűt az ujjáról ) , mert a Egyett Frodó elpusztítja.

2015. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!