Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy kiszivárgott a Trónok harca 5 évadjának első 4 része?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki valahol ügyes volt.
2015. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várható volt, hogy ha szétküldik a sajtónak, akkor valaki felteszi.
2015. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyrészt örülök neki, mert én így is úgyis online nézem eredeti hanggal, másrészt sajnálom mert ez pénzkiesés a gyártónak és a forgalmazónak is és ha kiment volna az egész évad akkor mi lett volna? megzuhan a nézettség és esetleg nem lenne több évad. ha meg ez az utolsó évad akkor meg teljesen hidegen hagy már le van gyártva és nem féltem a HBO-t a csődtől.
2015. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minősége miatt én megvárom részenként, de amúgy semmilyen bevételkiesést nem fog eredményezni, sőt ez inkább egy reklám volt nekik, az utóbbi pár napban, szinte minden a Trónok harcáról szólt. A nézettség meg mindegy nekik, mivel havonta kell fizetni x összeget hogy nézhesd a csatornát és mivel csak 4 rész szivárgott ki, így akik nézni akarják az áprilist már befizették, a májust meg be fogják mert csak az 1. májusi rész van fent neten. Ha jól tudom reklámok nincsenek.
2015. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!