Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki teljes szivböl gyülöli a hobbit triológiát?

Figyelt kérdés

A gyürük ura az annyira jó volt, megvolt a hangulata és nem volt egy elnyujtott gyerekes hülyeség mint ez.

Megnéztem most a harmadik részét is pedig utáltam de nagy gyürük ura fan vagyok ezért muszáj volt.

Az elejétöl fogva érzeni lehet hogy itt nincs senki se bajban mindenki túlél mindent, aztán mikor 5 en már negyedszerre is átverekedték magukat a "harcra teremtett" orkseregen azután jönnek a klisés elnyujtott haláljelenetek amelyiknek mindegyike ugy végzödik hogy végül hátbadöfik a nagyobb gennyládát és mindenki boldog. Tépem ki a hajam annyira rossz nézni, és körülöttem mindenki imádja



2015. ápr. 17. 22:05
 1/7 Mr. S válasza:
100%
én se vagyok oda érte, meg lehet nézni de a gyűrűk ura nyomába se érhet
2015. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Talán azért gyerekes, mert őőőőő GYEREKEKNEK ÍRÓDOTT A KÖNYV? Mégis mit vártál tőle? Nem a film sz*r ha hibás elvárásokkal indulsz el megnézni.
2015. ápr. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én elsővel értek egyet,kanyarban sincs a hobbit a gyűrűk urához képest.A gyűrűk ura kb. 3x400 oldal,a hobbit kb.1x300,ez kevés 3 filmhez és ez érződik is.Nyújtják,húzzák a sztorit és meg is van a végeredmény csak nem jó értelemben.És igen ezek a nagy hősies meghalások is sokadikra már inkább idegesítőek mint meghatók.
2015. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 Egy nagyon jó filmet lehetett volna belőle kihozni, de úgy döntetttek, inkább csinálnak 3 szart.


Nem az a baj, hogy gyerekes, hanem az, hogy a film vagy elnyújtott vagy filler jelenetek sorozata.

2015. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetértek. egyedül, ami jó a hobbitban, az a bilbót alakító színész. :D

amúgy tényleg egy, max. kettő filmet kellett volna csinálni belőle.

legolas és tauriel például benne se volt a könyvben, őket is csak azért tették bele a filmbe, hogy több pénzt hozzanak ki belőle...

2015. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
igen
2015. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem is
2015. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!