Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlatos megnézni valamelyik...

Ajánlatos megnézni valamelyik filmet és ha igen inkább melyik változatot?

Figyelt kérdés

Két filmről van szó,ami ugyanazt az igaz történetet dolgozza fel. Az egyik a The girl next door a másik pedig az An american story c. film.

Azt mondják mindkettő iszonyúan nyomasztó,nem tudom érdemes-e megnéznem 14 évesen(hozzáteszem szeretem az ilyesfajta filmeket,de félek nagyon megrázna). Ha ajánlatos megnéznem nem tudom melyik lenne a hitelesebb vagy a kevésbé lélek romboló.



2015. ápr. 30. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam *An american crime

Az American Horror Story volt bennem hirtelenxD

2015. ápr. 30. 21:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kettőből én csak a The Girl next doort láttam.

Nem lehet együtt érezni a főszereplő lánnyal, mert nem tudunk meg róla abszolút semmit. Az egész film olyan, mintha a film közepén kapcsolódtam volna be és csak a legfőbb jeleneteket néztem volna meg belőle, semmi körítés, ami révén megismerhetnénk bármelyik szereplőt is, így együtt érezni sem lehet velük, csak sajnálni, mint amennyire azt is sajnálja az ember ha Szlovákiában lezuhan egy repülő. Ez a film egyszerűen nem lett kidolgozva, rettentően felszínes, a néző idegennek érzi magát. Ahogy vége a filmnek és bezárod a lejátszó programot, azzal véget is ér minden hatása a filmnek. Semmi durva dolog nincs benne fizikailag, lélektanilag meg határozottan közömbös és lapos.

2015. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!