Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók : Ultron kora!...

Bosszúállók : Ultron kora! Jarvis miért tudja fölemelni a pörölyt?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem... Most akkor ezek szerint ő lehetne Asgard ura??

#bosszóállók: ultron kora
2015. máj. 14. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A filmben választ adnak erre a kérdésre :) De amúgy nem Jarvis volt :)
2015. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tényleg? Választ adnak rá? De kedves vagy, gondolom luxus lett volna leírni, akkor hogy miért.

Egyértelműen azért kérdeztem, mert akkor valószínűleg átsiklottam ezen a részen, mikor erre kitérnek, de tudod mit, ha ennyire sajnálod tőlem az információt, akkor tartsd meg magadnak. Csak tudod, nem akartam még egyszer kiadni 1300 forintot, hogy ezt az egy mondatot halljam, de hónapokat sem akartam várni, hogy, letölthessem, gondoltam akid itt olyan ember, aki nem rest lepötyögni a magyarázatot. Remélem így jobban alszol. De akkor nem értem, minek kell egyáltalán írni, ez rohadtul nem volt ám segítség, chh..."a filmben elmondják, de voltál a süket f***fej, ha nem értetted, most így jártál, nyomorék"... köszi!! Kedves vagy...

2015. máj. 14. 13:32
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, és még nem is Jarvis volt. Te most komolyan kötekedni jöttél ide?? Mi a francot ártottam én neked ember??? Nem Jarvis volt, aztarohadtatyaúristenit, most kövezzetek meg!!!
2015. máj. 14. 13:33
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért ha mások nem ilyen irigyek, azoknak a válaszát szívesen fogadom, mert ezzel most nem lettem ám okosabb, hogy "benne van a filmben..."
2015. máj. 14. 13:37
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia :) Igen is adtak rá választ a filmben, csak nem akkor. Azért nem írtam le, hogy pontosan mi is volt, mert nem szeretnék spoilerezni. Lehet olyan is idetéved, aki nem látta még a filmet. Ha komolyan érdekel, akkor írj egy üzenetet, és megírom.


Egyébként ÉN mit ártottam neked? Szerintem semmi olyat nem írtam, amivel kiérdemeltem volna ezt a stílust.

2015. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És akkor nem lehetett volna odaírni, hogy SPOILER!!!!!? És akkor nem olvassák el azok akik nem látták.

De köszi, a te válaszodra már nem vagyok kíváncsi, oszd meg másokkal, akik szerinted méltók rá, mert ezek szerint én lecsúsztam erről a kiváltságról.

2015. máj. 14. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Okés, ebben igazad van, odaírhattam volna. De ember vagyok, én is tévedhetek. Emiatt azért nem kell leszedni a fejem. Egyáltalán nem azt mondtam, hogy nem vagy méltó a válaszomra. Sőt, szeretnék is segíteni. Azért írtam azt, amit írtam, mert azt gondoltam, hogyha láttad a filmet, ennyiből talán eszedbe jut. Ahelyett, hogy nekem rontasz, írhattad volna, hogy még így sem érted. Akkor pedig megkaptad volna tőlem a rendes választ.
2015. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól van persze, most én vagyok a hibás, maiért nem adtál normális választ. Tudod mit, inkább elmegyek abba a kib***ott moziba még egyszer és megnézem, nem szerzem meg azt az örömöt neked, hogy "hah, még hónapokig kattoghat az agya rajta, hogy hogy a f***omba emelte föl azt a k**va pörölyt"
2015. máj. 14. 13:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem értettük meg egymást. Az előző hozzászólásomban elismertem, hogy ÉN is hibás vagyok, mert rosszul fogalmaztam meg a mondanivalómat. Viszont ettől függetlenül, nem hiszem, hogy kiérdemeltem ezt a stílust, amilyennel válaszoltál. Tényleg segíteni akartam. De ha neked így jobb, ám legyen. Remélem, választ fogsz kapni a kérdésedre.
2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodjunk meg!


előszöri is az elején még JARVIS de a végén már Vízió testben és övé az elemkő a hat végtelen kő egyike. Egy az univerzum legnagyobb erői közül hatalmas pusztító képességgel

2015. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!