Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az alkonyat, vagy...

Szerintetek az alkonyat, vagy a vámpírnaplók jobb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem nézem,nem szeretem a nyálas vámpíros filmeket.


Ha vámpíros filmet akarsz nézni,nézd a Pengét,meg az Underworld-ot,azokat lehet nevezni vámpíros filmnek.

2015. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem, de nem igazán tudom összehasonlítani. Ha a könyveket nézzük, akkor Twilight. Viszont 5 filmet nehéz összevetni egy már 6 évados sorozattal. A Twilight filmekben is volt olyan rész, amit nem szerettem, a Vámpírnaplókban is.

Karakterek: a két főszereplő p*csa közül egyik idegesítőbb mint a másik, de akkor már inkább Elenát választanám

A 2 szerelem: a Vámpírnaplókban mindkettőnek szerettem a sztoriját, a Twilightban csak a Bella-Edward irány tetszett.

Mellékszereplők: mindenféleképp Vámpírnaplók

Összességében a mai fejemmel a Vámpírnaplókat szeretem jobban, de 5 éve még Twilightot mondtam volna :)

19L

2015. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első Twilight filmnek én nagyon szerettem a hangulatát, a többi 3 viszont elég nyögvenyelős volt. A Vámpírnaplókkal sajnos ugyanez a helyzet, már nem nagyon tudnak mit kitalálni. De az még a nézhető kategória.
2015. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók első évada nagyon tetszett, a másodikat már nem tudtam végignézni.

Twilight összes filmje hulladék... gyalázat.


Elena sokkal jobb csaj, mint Kristen Stewart.


Könyvekből csak Twilightot olvastam, első része egész jó volt, második elment, harmadik negyedik helyett inkább gyártottam volna vécépapírt.


21/f

2015. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók főleg az első 3 évad, amiben nagyon jó a szori.
2015. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vámpírnaplók.
2015. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 beatlefan válasza:
egyikért sem vagyok oda, de ha választani kell, akkor inkább a Vámpírnaplók
2016. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!