Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legdurvább horror vagy...

Mi a legdurvább horror vagy thriller amit valaha láttatok? Ami után a legtovább féltetek, vagy ami a legjobban megviselt.

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:54
 1/9 petya66666 válasza:
arti villi horror, végig se bírtam nézni...
2015. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 petya66666 válasza:
Amityvillei horror*
2015. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam a horror a szellemes, lidérces filmek ( nem is tudom hogy hívjam őket). Egyedül biztos, hogy nem kezdek bele. Legnagyobb mélypontjaimon a japán horrorok után voltam. :D Kör, átok ilyesmi. Azokhoz képest pl. a Démonok között "laza" volt, pedig az egyik kedvencem.
2015. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Visszafordíthatatlan
2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Paranormal activity. Mikor kijött elhittem, hogy tényleg megtörtént :D Kicsi voltam és hiszékeny. 3-4 napig nem bírtam rendesen aludni aztán megnéztem a szereplőket és akkor jöttem rá hogy kamu az egész :D
2015. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Olyat nem igazán tudok írni, amitől a klasszikus értelemben féltem. Olyanokat viszont tudok, amik baromira sokkolóak főleg lelkileg:


Amit soha többet nem akarok látni, mert túl megy minden határon, úgy, hogy közben igen magas a valóságtartalma:


Egy Kés Filozófiája

[link]


Amik pedig csak szimplán elvették az életkedvem:


Megan Is Missing

[link]

(Ez azért mert megtörténhet, sőt valószínűleg már történt is hasonló)


A Szomszéd Lány

[link]

(Ez pedig azért mert ez meg is történt a 60-as években)


Valahogy az ilyen emberi százlábú és társai a gusztustalanságukkal egyáltalán nem rémítenek, érintenek meg. Viszont az olyan sztorik, amik tényleg a valóságot viszik a filmvászonra sokkal nyomasztóbbak tudnak lenni.

2015. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mobidick válasza:

Kurosava Akira: Oni Baba

Ha még létezik nézzétek meg! 40 ÉVE félelmetes volt.


A "Nyolcadik utas a halál" közben kivezettek a vetítőből, mivel annál a jelenetnél, ahol az űrhajón kibújik a legénység tagjából egy kroki farkú, kacsára emlékeztető fejű, nyávogó szörny,... hát hangosan röhögtem.


Igaz ez sem ma volt, ma a TV ismétléseknél röhögök, sőt nem is engedem nézni. Egyedül a főszereplő nő Weawer volt hiteles.

2015. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A hívás

Az árva

Az ördög ügyvédje (az nem olyan félelmetes)

A suttogás

30 nap éjszaka

A kaptár

2015. jún. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lake mungo eléggé odaragasztott a fotelhez:D

Az elso Paranormal Activity is.

Na meg a Gonjiam ezeket nem merném újra nézni talán szökőévente.

Nagy horror faló vagyok,de nem az,hogy félek hanem pár képsor pl a Lake Mungoból azért pár napig előttem lebeg szóval.

2020. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!