Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca rajongók! Nektek...

Trónok harca rajongók! Nektek ki/kik a kedvenc karaktereitek illetve a kedvenc párosaitok és miért éppen ők?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Jorah az andal, Jaime Lannister, Szürke féreg- azért mert jó harcosok és szeretem a harcosokat


Robb Stark- nem tudom miért de kedveltem


Tyrion- mert olyan kis fondorlatos

2015. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Könyvbeli POV karakterek közül:

Jon Snow: mert sztem övé az egyik legjobb történetszál.

Ned Stark: a személyisége, dolgokhoz való hozzállása és hogy csinált olyan (ostoba) dolgokat amiket a lelkiismerete megnyugtatása miatt tett és tudta h ezért pórult fog járni, vmennyire magamra emlékeztet.

Barristan Selmy: ő az elsőszámú kedvenc karakterem. Egyrészt nagyon beletudtam magam élni és élvezni tudtam a fejezeteit, amikben vívódott magával,h mi helyes és mi nem. Másrészt pedig az elsőszámú fenegyerek: nem mindenki mondhatja el magáról, h kiirtotta a Blackfyre házat férfi ágon, h egyedül belopakodik az ellenség várába és megmenti a királyát majd kifelé levág mindenkit aki az útjába kerül, hogy 62 évesen lecsicskázza a királyt egy katonákkal teli teremben és utána még miközben egy városnyi katona őt keresi vissza megy a White Sword Tower-be h megírja a történetét a Fehér Könyvbe, vagy hogy magára uszítson egy sárkányt.


Nem POV-k közül:

Tywin Lannister: sztem ő az egyik legemberibb karakter, néha "vizet prédikál, bort iszik".

Eddison Tollett: számomra ő viccesebb és kedveltebb karakter, mint Tyrion.

Sandor Clegane: a Véreb. Gyerekként teljesen elnyomva élt, majd megpróbáld boldogulni, ahogy tudott. Legtöbben megvetették vagy fancsalogtak a megégett képén, de mélyen belül jó ember.

2015. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ned Stark,Jon Snow,Tiryon Lannister(bocs az utolsó névben ha helyesírási hiba van.
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tyrion Lannister szerintem sokak számára kedvelt karakter. Egyértelműen bizonyítja a közmondást miszerint: "Többet ésszel, mint erővel." Havas Jon is egy szerethető karakter, Sandor Cleagen, a "Véreb" is egy abszolút pozitív karakter, és jó embernek tartom, és a legnagyobb beszólás a történetben az övé: "Akinek tiszta marad a kardja, annak megb*szom a hulláját." Danaerys Targaryenben én negatívan csalódtam, szerintem túlzott szigorral rendelkezik, annál kevesebb kedvességgel. Az első 2 évadban kedvenc karakterem volt hozzáteszem. Oberyn Martell-ből én egy kicsit többet raktam volna a sorozatba, és végül a legnagyobb hősöm az egész trónok harcában: Petir "kisujj" Baelish. Amit ez az ember leművel, hogy szemrebbenés nélkül kivágja a feleségét a holdkapun, hogy köze nincs a nemesi családokhoz, mégis ott van minden király mellett. Ennél az embernél nagyobb ro*adékot nem szültek a Trónok harcába. Ez az ember egy "középkori Loki" egyszerűen imádom.
2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oberyn Martell: szerintem ezt nem kell magyarázni, a könyvben ő a kedvencem, de a sorozatban nagy csalódás volt.

Jaime Lannister: az elején nagyon utáltam, de az 5. könyv végére az egyik legpozitívabb szereplő lett számomra.

Arya Stark: ez a történetszál tetszik a legjobban, főleg miután eljut Braavosba.

2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sansa: Nagyon tetszik, hogy a sok szörnyűség ellenére amin átment, megmaradt egy kedves, szerethető, jólelkű lánynak, és erős, és képes volt megőrizni a gyermeki énjét, de közben látjuk azt is ahogy felnő, és tanul a hibáiból (itt inkább a könyvről beszélek). Ja, és neki is vörös haja van, mint nekem :)

Brienne: Nagyon tetszik az az erős morális tisztaság, amit ő képvisel. Hogy hiába nem ez lenne a szerepe a társadalom szerint, de ő kiharcolja magának hogy az lehessen, és úgy élhessen ahogy ő akar, pedig folyamatosan leszólják, sértegetik, kigúnyolják őt. Igazából mindkét karaktert nagyon át tudom érezni, valószínűleg ezért is a kedvenceim.

Jon: Őt látjuk a sorozatban fiúból férfivá érni. Remek vezető, amiket a Sárkányok Táncában csinál... Nagyon modernül, ésszerűen gondolkozik, empatikus, nem fél megtenni azt, amit meg kell, még akkor sem ha tudja, hogy ezzel nem lesz népszerű. És benne is megvan ez a morális iránytű, ő is egy "jó" karakter, ami asszem elengedhetetlen ahhoz, hogy szeressem.

Jaime: Neki nagyon tetszik a történetszála. Ez a tragikus hős, akiben szintén ott van az erkölcsi tartás, a lovagiasság eszménye, csak kiábrándult belőle, míg nem Brienne ráébresztette, hogy van még értelme jónak lenni. Remélem nem hal meg, mert ő olyan karakternek tűnik, akit az író megfelelő pillanatban simán kinyírna...

2015. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jon, Olenna Tyrell, Tyrion, Doran.
2015. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!