Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy folytatják a Szökést, és feltámad Michael Scofield?

Figyelt kérdés
Csak szerintem idióta marhaság?
2015. jún. 4. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem is
2015. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már megint szökés lesz benne valahonnan az új évadban elvileg de a 4. évad végén nem látszott Michael biztos halála, direkt úgy fejezték be hogy legyen vége de szóba jöhessen a folytatása is.
2015. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát mivel nagy rajongója voltam a sorozatnak - 3szor is végignéztem - biztos megnézem majd a folytatását is, ha lesz (nekem ez most új infó). De kicsit erőltetettnek érzem hogy folytassák. Már a 4. évadot is túl csavarták szerintem azzal hogy kiderült hogy nem is testvérek meg hogy az egész mögött az anyjuk áll, az nekem sok volt. De ezt leszámítva az utolsó percig izgalmas volt minden rész, abba se tudtam sokszor hagyni. Kellett 3-4 részt néznem naponta. :)

Úgyhogy kíváncsi leszek még mit találnak ki. Remélem nem lesz már nagyon szappanoperás hogy pl. mégiscsak testvérek mert ezt csak álmodta valamelyik. :D


28N

2015. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2: De maga a befejezés viszont kerek volt. Semmi elvarratlan szál nem maradt. (A 24 rebbotja ebből a szempontból érthetőbb volt.) Michael halálos betegségéről ne is beszéljünk. Az meg majd extrán paródia lesz, ha T-Bag-et is szerepeltetik, és harmadjára is megszökik a Fox Riverből. Szerintem frankón hiányzik egy kerekük a készítőknek.
2015. jún. 4. 18:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy mondat kimaradt az első után:


Éveket ugrottunk, láttuk, mi történt a szereplőkkel.

2015. jún. 4. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt hol opvastad? Tudnál linkelni?
2015. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olvastad
2015. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2015. júl. 18. 07:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Mostmár biztosan lesz 5.évad, a FOX berendelte, 2016-ban kezdődik.
2015. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
most akkor Captain Cold nem lesz benne a Legends of Tomorrow-ban? :O
2016. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!