Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem beteg E. L....

Evelin002 kérdése:

Csak szerintem beteg E. L. James könyve, a Szürke 50 árnyalata?

Figyelt kérdés
olvastam... teljesen leoffoltam, nem is próbálkozok a filmmel. van itt olyan akinek tetszett? mert ízlések és pofonok:/

2015. jún. 10. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Biztos. Tinilányok milliói hiszik azt miatta hogy tudják mi is a szex valójában. A könyv és a belőle készült film is egy társadalmi bűn. És a film még kaki is. Tudom, rávettem magam hogy megnézzem.
2015. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, valahol a 120. oldal környékén elhajítottam a francba. A filmmel ezek után nem is próbálkoztam. Egy akármilyen fanfiction oldalon találni ezer ilyet, meg még ilyenebbet is. Ötletem sincs miért lett ekkora siker. De amúgy ja, ízlések és pofonok.
2015. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem valakit, de inkább valakiket keményen le kellett szopnia az írónőnek azért, hogy így felhájpolják ezt a szart.
2015. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszerűen elvből nem vagyok hajlandó elolvasni. Rengetegféle dolgot olvasok, de ez nekem a mérce alatt volt 2 kilométerrel.

15/L

2015. jún. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem a könyv tetszett, mindhárom kötetet olvastam. Aki végigolvasta, tudja, hogy mindhárom kötettel teljes a szerelmi történet.

És én nem a **xjelenetek, vagy a durvaság miatt olvastam és kötött le. Én e mögé láttam. Szerintem ez nagyon fontos egy könyv olvasásakor. Kíváncsi voltam, hogy ki ez a Mr. Grey!? Miért olyan, amilyen? Hogyan alakul a kapcsolatuk? Milyen bonyodalmak születnek? Magában a férfiban sem a durvasága, hanem inkább a védelmező magatartása, a szenvedélye (későbbi kötetekben a szerelme) tetszett.

Tudtam, hogy "szado" könyv, de engem sokkal inkább érdekelt a kettejük kapcsolatának alakulása (bár próbáltam megérteni is ezt az életstílust...kevés sikerrel. De nem is kell mindig azonosulnunk azzal, amit olvasunk).

Szeretek romantikus könyveket olvasni,de ez azoktól kicsit eltér.

A 3 kötet egy "egész" történet, éppen ezért az első a megismerkedésükről, a kapcsolatuk kezdetleges alakulásáról, és a "nem egyszerűségéről" szól. De mégis hiába lehangoló a kötet vége, tudjuk, hogy ez a kapcsolat sokkal többet él majd meg a következő részben, még több bonyodalommal, és egyre kibontakozó érzelmekkel. A harmadik kötet volt a kedvencem.

Még annyit megjegyeznék, hogy sokaknak C. Grey stílusa sem tetszhet, de igenis vannak ilyen emberek. De ha nem is lennének...egy könyvnek nem az a lényege, hogy a valóságot mutassa be! Attól el lehet rugaszkodni...pont ezért szeretek olyan könyveket olvasni, amelyek kicsit más oldalról mutatják az "életet", így az olvasó kiléphet a saját élete által alkotott világból, és a könyv által megtapasztalhat más dolgokat.


Ezeken felül: természetes nem tizenéves tinilányoknak való könyv!

2016. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!