Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják a Jared Leto...

Érted?? kérdése:

Miért utálják a Jared Leto féle jokert?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik! A tetkókon kívűl, roppant képregényhű (igaz, egyes képregènyekben is volt tetkója) . Miért kell Ledger jokeréhez hasonlítani? Persze, ugyan az a karakter, de már most lehet látni, hogy teljesen más! Tényleg nem értem...

2015. jún. 15. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem Jared Leto-t nem bírják.


Nekem maga a cast nem tetszik, az egyik fele igazi színész, a másik fele cici.

2015. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Láttál már Jared Leto filmet? Pl.: A mielőtt meghaltamban zseniálisan alakított! De ott volt még a requiem egy álomért is, amiben szintén nagyon jó! Igazábol, nem is tudok mondani olyan filmet, amiben nem alakított volna jól. Az pedig, hogy vannak olyanok is a filmed, akik kérdéses, hogy miért kerültek bele, arról nem Jared Leto tehet!
2015. jún. 16. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtam, sokan nem bírják. Én szeretem őt.


Igazad van, nem tehet róla, de ilyenkor úgy sajnálom az igazi színészeket, hogy ilyen bagázzsal kell dolgozniuk.


Olyan, mintha egy zongoraművésznek egy botfülű, tehetségtelen énekessel kellene dolgoznia.

2015. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én adok neki esélyt,maga a film trailer-e nem is rossz,és máskülönben a jared-ess joker,nekem kifejezetten ijesztő lett...mármint ha az előbbiekhez hasonlítjuk...nem láttam sok filmet tőle,de ismerem az életmunkáit,szóval kiváncsian várom...biztos hogy megoszló lesz az alakítása.....
2015. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Mert kb. az összes filmétől depressziós lesz az ember én ezért utálom.


(pl. requiem egy álomért, mr nobody,)


Meg mert neveségesen néz ki azzal a hosszú hajával, mint valami dagadt jézus.

2015. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, ezt a "depis" műfalyt úgy hívják, hogy dráma. Ez pont, hogy azt mutatja, hogy jared nagyonis jó filmekben alakított idáig! És mi az hogy dagadt jézus? Alig van rata háj...plusz, egy filmben sem játszott olyan hajjal, de látom, te leragadtál ott, hogy az embereket a kinézetük alapján kell megitélni. Gratulálok hozzá!
2015. júl. 20. 18:08
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked meg ahhoz, hogy a műfajt ly-al írod. :D
2015. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem megint gratulálhatok, hogy nem törődsz a mondandómmal, csak azzal, hogy hogyan ìrom azt. Fáradt voltam. Most is fáradt vagyok, plusz mobillal is írtam. De borzalmas, hogy odáig süllyedsz, hogy a helyesírásomban kötözködsz, miközben egy érvet sem tudsz felmutatni.
2015. júl. 21. 11:28
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Te kérdeztél valamit, én válaszoltam rá. Nem tetszett a válaszom akkor így jártál.


Attól még nem tagadom, jó színész, de így nem oké, hogy kb. két három évente elvállal EGY szerepet és az is szinte csak dráma. Másban is kipróbálhatná magát mert így nagyon szenzációhajhász a fickó.

2015. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Filmek, amikben játszott és nem dráma:

Amerikai psicho (horror)

Pánikszoba (thrillet)

Nagy Sándor a hódító (történelem)

suicide Squad (akció)

Artifact (dokomentum)

Rémségék könyve (horror)

Észvesztő (életrajzi)


És ha megnézed, egy-két évente válal el egy filmet, ami viszonlag gyakori, ahoz képest, hogy a zenekarával is foglalkoznia kell.

2015. júl. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!