Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van a Trónok Harcában...

Hogy van a Trónok Harcában Westeros királyának, urának a jelmondata? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy XY ki első ezen e néven, az andalok és a stb. stb. Ez hogy van?

2015. jún. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezek nem jelmondatok, hanem rangok:

[link]


A nevekre kattintva az adatlapon vannak felsorolva.

2015. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az az egy mondat kell amit a királyoknál használnak és lehetőleg magyarul. Az elejét tudom például Robertnél:


Robert Baratheon ki első ezen e néven, az andalok, stb.

2015. jún. 23. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Xy aki valahányadik ezen a néven, az andalok a rhoyne-iak és az Elsők királya, a Hét Kiràlyság ura, a Birodalom védelmezője
2015. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Minden vezetőnek saját tisztsége van, ezért nincs csak egy sablon szöveg ahogy kéred.

Ha valamit tudni akarsz akkor kérdezd is meg, mert a lehető leghasznosabb angol választ kaptad, erre lepontozod mert az nem magyar. Kérted hogy magyar legyen? Arra válaszolnak amit leírsz, nem amit gondolsz.


Sokkal rövidebben de magyarul itt írják:

[link]

2015. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

XY,a Z ház fia,akárhanyadik ezen a néven,az Elsők,az andalok és rhoyniak királya,a Hét Királyság ura és a Birodalom Védelmezője.

Kb. ez,de változik is,pl. a sorrend h Elsők,anadlok,rhoyniak ez volt sztem mindenféle sorrendben.

2016. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!