Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a top 3 kedvencetek...

Nektek ki a top 3 kedvencetek a trónok harca/ tűz és jég dala világában?

Figyelt kérdés

Lehetőleg indokoljátok is meg, hogy miért pont ők, és eseteleg egy hónap múlva összegezhetjük az addig érkezett válaszokat, és meglesz a top 3 abszolút közönségkedvenc karakter. Legalább lefoglaljuk magunkat egy kicsit, amíg várunk a kövi évadra és a kövi könyvre :D

Az enyémek ezek:

1. Tyrion: rendkívül eszes, és minden helyzetből kitudja vágni magát egy jó poénnal. És lannistereket meghazudtolóan jó szíve van.


2. Petyr Baelish: ő a legnagyobb játékos a hatalmasok játszmájában, talán csak Varys van vele egy szinten, de kisujj sokkal kiszámíthatatlanabb nála.


3. Margarey tyrell: azonkívül, hogy ő a legjobb nő a sorozatban, sokkal okosabb mint aminek akarja, hogy a többiek lássák, és cersei eszén is túljárt már egy párszor.



2015. jún. 28. 13:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%

1. az a szőke sárkányos csaja kit 1. évadban keményen megraktak

2. az a kis dögös barna hajú csaj aki a börtönben masztizot

3. a kis törpe mert jó arc

2015. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

1. Olenna Tyrell - Imádom ahogy mindenkit helyrerak.


2. Doran Martell - Keveset mutatták a sorozatban, de szerintem messze ő lenne a legjobb uralkodó az egész sorozatban. Intelligens, képes objektíven gondolkodni és emellett kerüli a szélsőségeket, nem is túl kegyetlen, de nem is puhány.


3. Tyrion - Egész értelmes gondolatai vannak, amikor épp nem iszik.

2015. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nehéz csak hármat választani, mert majdnem mindegyikben van mit szeretni.


1.) Sansa Stark: Talán ő áll hozzám a legközelebb ezekkel a naiv álmodozásokkal. Ő az első Stark, akit már rögtön az első fejezetében elvágnak a "fantasy" résztől, amikor megölik a farkasát és ezzel ugye lényegében magára marad. Szóval teljesen más utat kell találnia, mint a testvéreinek, ahhoz, hogy tudja ki is ő és honnan jött. (Ugye ha más nem, a többieknek ott a vargolás, ami miatt mindig is tudni fogják, hogy ők Starkok, farkasok, Sansánál viszont ez elveszett. Na remélem érhető mit akarok.) És szerintem nagyon jól teljesít a körülményekhez képest. Az oroszlán barlangjában kell élnie és mindenki csak ki akarja használni a származása miatt. Szóval fel kell vennie a harcot barátok nélkül, lényegében mindenkivel. Én azt várom a karaktertől, hogy Kisujji magassákoba emelkedjen. Hiszen ahogy Kisujjnak is a nulláról kellett indulnia, ugyanúgy Sansának is. Szerintem sok hasonlóság van a két karakter között, csak az egyik már talán a még nem romlott változat. Remélem Sansánál a végén azért lesz már egy ésszerű határ.


2.)Davos: Stannis történetét soha nem szerettem különösebben és talán csak miatta bírtam vele megbirkózni. Nem kell sokat hozzáfűzni szerintem: hűséges segítő és barát és a Melisandre-őrület ellenére is harcol a józan ész mellett.


3.)Euron Greyjoy: Nem akartam csak "jó" karaktereket írni, egyébként szívesebben mondtam volna Arianne Martellt. De legyen egy rosszfiú is. :D Ugyan még nem szerepelt túl sokat, de rettentően kíváncsi vagyok, hogy tulajdonképpen mit is akar belőle kihozni Martin. Az egyik legelvetemültebb őrült az egész sztoriban. Szóval tökéletes. És nagyon tetszenek a beszólásai, mert annyira rejtélyessé teszik. pl.

"Perhaps we can fly. All of us. How will we ever know unless we leap from some tall tower? No man ever truly knows what he can do unless he dares to leap."

2015. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: húha, most nemtudom, kire gondolsz aki vörös hajú csaj és börtönben masztizott... talán Ygritte?

de ö nem volt börtönben soha... Kifejtenéd bővebben légyszives? a többi választásod nekem is tetszenek amúgy.

2015. jún. 28. 14:07
 5/28 anonim ***** válasza:
Az szerintem Marg lesz, mert barnát ír. De nem masztizott. Ahogyan a sárkonyos csaj sem szőke. :D Vannak ilyen anomáliák.
2015. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen, akkor valszeg rá gondolt, köszi.

Olennát én is nagyon bírom, nagyon nagy arc :D doran is egy nagyon korrekt karakter, sztem a sorozatban nagyon elnagyolták őt a készítők, könyvben sokkal jobban ki van fejtve.

Davost én is birom, nagy igazságérete van.

Arra én is kiváncsi leszek, hogy mi lesz Sansával, remélem martin nem írja ki őt a könyvekből, mivel SPOILER a sorozat fináléjában meghalt, Theonnal kézenfogva ugrottak le Deres faláról. De az egész 5. Évad el lett cseszve, pl Sansa történetszálát teljesen átírták, ott ő ment hozzá ramsay-hez, kisujj tanácsára , aztán a végén öngyilkos lett.

2015. jún. 28. 14:24
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Sansa a sorozatban sem halt meg. Elvileg azt az ugrást simán túl lehet élni, a magas hó miatt. Még valaki anno mutatott is valami videót tetőről hóba ugráló emberekről.
2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

1. Tyrion (ki más?): imádom a beszólásait, a meglátásait, nagyon okos és vicces, tök jól kivágja magát mindenből. Megérdemelné a Vastrónt, nagyon ért a politikai dolgokhoz.

2. Jaime: Ahhoz képest mennyire utáltam az elején, úgy imádom most. Szerintem jószívű és rendes, plusz nagyon bejön... :3

3. Jaqen H'ghar: Misztikus, nem nagyon vágom még ezt az arctalan dolgot, de kíváncsivá tesz. (egyébként, ha még élne, Oberyn Martell-t tettem volna ide.)

2015. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

- Jon Snow

Egyszerűen tökéletes, csak keveset mosolyog. És nem halt meg!!!!! >< Nem nem nem nem nem


- A Töviskirálynő

"Jobb! Bal! Gyertek!"


- Theon Greyjoy

Nagyon összetett jellem, azonosulni tudtam vele.

2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
8-as amúgy nyugodtan lehet már meghalt karaktert is választanod, attól, hogy már nem él, ugyanúgy része volt a sorozatnak/könyveknek
2015. jún. 28. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!