Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a top 3 kedvencetek...

Nektek ki a top 3 kedvencetek a trónok harca/ tűz és jég dala világában?

Figyelt kérdés

Lehetőleg indokoljátok is meg, hogy miért pont ők, és eseteleg egy hónap múlva összegezhetjük az addig érkezett válaszokat, és meglesz a top 3 abszolút közönségkedvenc karakter. Legalább lefoglaljuk magunkat egy kicsit, amíg várunk a kövi évadra és a kövi könyvre :D

Az enyémek ezek:

1. Tyrion: rendkívül eszes, és minden helyzetből kitudja vágni magát egy jó poénnal. És lannistereket meghazudtolóan jó szíve van.


2. Petyr Baelish: ő a legnagyobb játékos a hatalmasok játszmájában, talán csak Varys van vele egy szinten, de kisujj sokkal kiszámíthatatlanabb nála.


3. Margarey tyrell: azonkívül, hogy ő a legjobb nő a sorozatban, sokkal okosabb mint aminek akarja, hogy a többiek lássák, és cersei eszén is túljárt már egy párszor.



2015. jún. 28. 13:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Természetesen, nincs rá mentség. Ahogy Stannis mondta, a jó cselekedett nem törli el a rosszat. De a rossz se a jót. Úgy gondolom kellőképp megszenvedett miatta a keze elvesztésével.
2015. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

ugyanúgy pszichopata csak mivel nyomorék lett ezért visszavett az arcából.

2015. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért lenne már pszichopata? Aeryst se jókedvében szúrta le, ahogy Brant se azért lökte ki az ablakon mert annyira élvezte.
2015. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem. Brant azért lökte ki, mert az meglátta,h épp felségárulást követ el... Jaimenek mindig kapóra jött,h mindent a szerelemre kenjen, h mindent csak azért tesz.
2015. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Első számú kedvenc: Dany.

A legerősebb női karakternek tartom, nagyon tetszik, hogy szinte a semmiből hozza létre a saját királyságát és próbálja megszervezni annak fenntartását. Hogy sikerül-e neki az majd elválik, még nem lehet tudni. Sokan mondják, hogy sokat nyafog, meg követelőzik meg nem is tud rendesen uralkodni. 15-16 évesen meg is lepődnék ha mindent perfektül tudna, mindenhez értene. Idővel majd kikupálódik. Azért tartom őt a legjobb karakternek, mert nem tudom észre vette-e még valaki rajtam kívül, de nagyjából ő az egyetlen, akit érdekel az alattvalói sorsa. Próbálja segíteni az elesetteket, visszaszorítani a bűnözést, egyszóval rájuk bagózik, ami ugye a legtöbb uralkodó jelöltről nem mondható el. Pl Cersei, Tywin (jó ő nem uralkodó, de a tényleges hatalom az ő kezében volt) kétségkívül ügyes politikusok, de csak a sz**r kavaráshoz értettek, kicsit se érdekelte őket mi van az alattvalókkal. Stannisnek a javára lehet írni, hogy ment segíteni a Falra, szóval nagyjából még róla is el lehet mondani, hogy valamilyen szinten nem csak magára gondolt, de királynak rettenet rossz lett volna.


Második kedvenc: Jorah

Oké, eleinte tényleg árulkodott Danyről de azóta meg már annyiszor bizonyította hűségét a szerencsétlen.


Harmadik kedvenc: Arya.

Vagány, bátor, okos,talpra esett kis csaj, simán feltalálja magát a legnehezebb helyzetekben is. A nővérével ellentétben legalább nem áldozattípus.

2015. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ennyi Trónok harca rajongó.....

Minden tizedik kérdés a trónok harcával kapcsolatos :D

Egy ember ennyire rajongó,vagy sokan vagytok? :P

2015. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Nekem kedvenceim:

1-Tyrion.

2-Sandor Clegane.

3-Hát, nem is tudom. Talán Daenerys (asszem így írják) vagy Lord Baelish, de nem igazán tudom.

2015. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nehéz csak hármat kiemelni, de megpróbálom, viszont a könyv és nem a sorozat alapján.


1. Daenerys, mert szerintem messze ő a legerősebb karakter az egész történetben, izgalmas karakterfejlődéssel.

2. Varys: Érdekes háttérsztori, sokáig átláthatatlan karakter, és az egyetlen szereplő, aki nem önös érdekekből cselekszik.

3. Jamie Lannister: Bár az első könyvben nagyon utáltam, de miután jobban megismerjük kiderül, hogy alapvetően nem rossz ember és nála is erős a karakterfejlődés, jó irányba.

+1: Bánatos Edd: Eléggé mellékszereplő és keveset lehet tudni róla, de minden mondatát bekereteztetném szívem szerint. Az irónia királya.

2015. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!