Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet megkülömböztetni...

Honnan lehet megkülömböztetni Fred-et és George-t?

Figyelt kérdés
Mármint a filmben. Azon kívül, hogy a 7-es részben George-nak levágják a fülét és egy kötés kerül a fejére.

2015. jún. 29. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
sehogy. ezt a jelenséget hívják ikreknek.
2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

meglehet, ha alaposan megfigyeled elvileg. egyszer ráakadtam ilyen kérdésekre angol oldalon és ott magyarázták, hogy lehet megkülönböztetni őket.

igazából az ikrek egyike alacsonyabb, mint a másik. george magasabb.

meg van valami különbség a felső szájuk alakjában, az egyiküknek ilyen v bevágásos, a másiknak meg egyenes. meg egyikükön van valahol anyajegy a másikon meg nem.

én sose tudtam megkülönböztetni őket. :D

angol oldalakon már kitárgyalták ezt.

2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El tudod küldeni az oldal linkjét? Kérlek!
2015. jún. 30. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A könyvben sokszor az anyja sem tudja őket megkülönböztetni.
2015. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
George-nak van a nyakán jobb oldalon egy anyajegy, Frednek pedig a bal szemöldökén egy sebhely. És ha eredeti szinkronnal nézed a filmet, akkor ha jobban meghallgatod, George-nak (szerintem) kicsit mélyebb hangja van, mint Frednek :)
2017. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!