Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca című sorozatban...

A Trónok harca című sorozatban Syrio Forel meghalt?

Figyelt kérdés

Trónok harc-rajongók , nem tudom emlékeztek-e még rá , bár gondolom Arya révén sokak fejében megmaradt .

Az Arrynok mellett az egyik legkedvesebb karaktert jelentette nekem , és mostanában úgy hallom sokan megkérdőjelezik a halálát.

Van egy teória miszerint Jhaqen h'ghar valójában nem más mint Syrio , ami szerintem baromi szuper fordulat lenne :D



2015. jún. 30. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem, a könyvek ésa sorozat mélységèt pont az adja h az író nem fél felálldozni a pozitív karaktereket a reálisabbtörténetmesélés érdekében. Ergo nem szolgállja ki az olvasó kívánságát és én pont emiattszeretrm. Unom már a happy endeket. Remélem a Trónok harca vége is keserèdes lesz.
2015. jún. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni.
2015. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Míg nem láttad a holttestét, nem lehetsz biztos benne...Mondjuk az után sem ;)
2015. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER! Csak akkor olvasd tovább, ha láttad az 5. évadot végig!


Szerintem igen. Az 5. évad végén Bravosba látogat Meryn Trant. Arya meglátja őt és ugye neki van egy listája azokról, akiket meg akar ölni. Meryn is rajta van ezen, így Arya elhatározza, hogy megöli. Amikor szemtől szemben vannak, akkor Arya mondja, hogy Syrio Forel megölésért fogja megölni őt.

2015. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! Mindenkinek ment a zöld kéz :)

Utolsó válaszolóé volt a legjobb válasz . Szegény Syrio :/

2015. júl. 3. 20:51
 6/6 anonim válasza:
Van egy rész az egyik rész végén amikor 4 testőr rá ront az edző teremben, a fa Kardos Siryionra. Ott volt vége.
márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!