Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatokat keresek. Válogatós...

Sorozatokat keresek. Válogatós vagyok, nem igazán találok kedvemrevalót. Egyszerűbb lenne a ti ajánlataitokat megnézegetni, nem végigböngészni az összes sorozatot abc sorrendben, ami fent van online. Van bárkinek is használható ötlete, mit nézhetnék?

Figyelt kérdés
Tehát, nem szeretem a csöpögős, "Maricsuj" jellegű sorozatokat. Se a túl horrorisztikusakat. Jelenleg ezeket a sorozatokat nézem, vagy néztem: How I met Your Mother, Teen Wolf, Arrow, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The Vampire Diaries és hasonlók..tehát legyen valami értelmes története, normális színészekkel és nem eltúlzott, nyálas romantikával. És persze nő vagyok, az sem utolsó szempont, ha akad benne egy-két jó pasi 😄

2015. júl. 8. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok.

Még az Internátus című sorozatot is ajánlanám, annak is nagyon jó a története. Meg esetleg a My mad fat diary-t.


#9

Ha nem tudsz olyan sorozatot ajánlani, ami a kérdező ízlésének megfelel, akkor minek írsz ide? Szerinte ezek az értelmes sorozatok, ezekhez hasonlóakat kért. Senki nem kérdezte, hogy tetszik-e neked a Teen Wolf.

2015. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Haha, koszonom 😄 a My Mad Fat Diary-t imádom, egyik kedvencem 😁
2015. júl. 15. 07:42
 13/14 vali9676 válasza:
Nem tudok rtak e mar de .. Grimm sorozat nekem nagyon bejott ajanlani tudok csak :)
2015. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon ajánlom a Carrie naplója (The Carrie Diaries) c. sorit!

A Modern Család is jó de az inkább HIMYM féle.

2015. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!