Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot tudnátok...

Milyen sorozatot tudnátok ajánlani? + Teen wolf 5. évada mikor jön ki?

Figyelt kérdés
Nos, tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van itt, amiket át is olvasgattam..., de nem találtam nekem megfelelőt.Valami olyan sorozat érdekelne, aminek van igazi története, és ami összefüggő, (szóval nem Dr. House, vagy így jártam anyátokkal ). Sorozatok amiket nézek(Vagy éppenséggel várom az új évadot): American Horror Story, The 100, Teen Wolf,The walking Dead, The fear walking dead(vagyis na..ezt még csak fogom nézni ha kijön)..remélem nem hagytam ki semmit.Továbbá a pretty little liarst elkezdtem nézni, de nem tetszett,.. a Trónok harcát pedig most olvasom, lehet hogy majd el kezdem nézni +1 kérdés:A Teen wolf 5. évada mikor jön ki??

2015. júl. 12. 19:12
 1/4 anonim válasza:
Nekem a Breaking Bad volt a kedvencem. Annál jobbat még nem láttam. Tudom még ajánlani az Internátus -t. AZ is elég jó de vége felé szappanoperássá válik.
2015. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén a Breaking Badet ajánlom, de jó még a Spartacus is és a a Szökés, de ez egy 10 éves sorozat.
2015. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Teen Wolf ötödik évada már elkezdődött, eddig azt hiszem 3 rész jelent meg, és hetente jönnek ki a részek. MTV-s sorozat még az Awkward, Faking It. Ezek elég szórakoztatóak. Az iZombie is tetszett nekem. A Vámpírnaplóknak is adhatsz egy esélyt.

Amúgy az általad felsorolt sorozatokat mind nézem. A Trónok harca a könyvhöz képest más, de az egyik legjobb sorozat jelenleg.

2015. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először nekem se tetszett a Pretty Little Liars, nyugi, de csak folytattam, és valami eszméletlen jó, függő lettem. :D

THE FLASH: A zöld íjász spin-off sorozata. arról szól, hogy egy fiúnak (Grant Gustin) különleges képessége lesz, ő a világ leggyorsabb embere, mindenféle rejtélyek vannak benne, nagyon izgalmas, de még csak 1 évad jött ki.

EYE CANDY: szintén MTV-s, egy hackerről szól akit Victoria Justice játszik, elrabolják a húgát, őt keresi, közben elkezdi egy titkos férfi zaklatni, figyeli, és még képes embereket is ölni. Nagyon para volt amikor néztem, ebből is évad van, de sajnos nem is lesz több a kevés nézettség miatt. :/

SCREAM: szintén egy MTV-s remekmű, ez most jött ki, eddig 2 része van, de e kettő alapján nagyon jó. Kicsit hasonlít az Eye Candyre. A városban régen volt egy nagy tömeggyilkosság, amit egy maszkot viselő, eltorzul arcú férfi hajtott végre. Őt lelőtték, bele esett a tóba, és ha jól tudod a holttestét azóta se találták meg. És a jelenben újra elkezdődött a gyilkolás, eddig 2 ember halt meg, és szintén egy maszkos gyilkos ölte meg őket, szóval ilyen félelmetes, rejtélyekkel teli. :D

RAVENSWOOD: A Pretty Little Liars spin-off sorozata (egyáltalán nem hasonlít rá), arról szól hogy egy fiú és egy lány sétálnak a temetőbe, és megtalálják a saját sírjaikat amin rajta van a képük. Elkezdenek nyomozni. Misztikus féle.

IZOMBIE: Látom előttem már írták, de ezt is imádom. :D Egy orvos egy csónakos bulin zombivá változik (nem tudni hogy kezdődött el), lemond a karrierjéről és egy hullaházban vállal munkát ahol hozzáférhet az agyakhoz. A másik orvos aki ott dolgozik, rájön hogy zombi, és segít neki. Hogyha a csak megeszik egy agyat, akkor látomásai vannak arról, hogy hogyan halt meg és így segít a rendőrségnek. Közben ugye vannak ellenségek, családi problémák, stb.


Azért írtam, mert én is ugyan ezeket a sorozatokat nézem, és lehet hogy egy az ízlésünk :D

2015. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!