Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik fiú illik...

Szerintetek melyik fiú illik Elenához a VÁMPÍRNAPLÓKBAN?

Figyelt kérdés
Én Stefanra szavazok. Tényleg nem akarom bántani Damont mert nagyon helyes csak egyszerűen nem illik hozzá. Damonhoz egy Rebekkah vagy Kathrenie illik. Szerintem pont az ellentétjük egymásnak. Bár azt mondják az ellentétek vonzzák egymást de én így gondolom. Ti? (Csak azért kérdem mert most nézem a 6.évadot és nagyon izgulok! :) )

2015. júl. 15. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Visszamaradott? Ez hogy jön ide édes? 😂😂
2015. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
az elején szerintem mindenki azthitte h damon csak egy "mellékszereplő" és h ez az egész elena és stephan szerelméről szól mint az alkonyatban edvard és bella.És ezzel h elena démont választotta a film egy uj fordulatot vesz amivel szerintem azt akarja tükrözni h damon nem egy szívtelen szörnyeteg,csak annak akarja mutatni magát.a kemény rosszfiunak akinek nincsenek érzelmei.De elena kihozza belőle az érzelmeket és igy egyre több mindent megtudunk damonról aki az elejétől fogva egy titokzatos relytéj volt.És szerintem ennek igy kell lenni mert sokkal érdekesebb és hitelesebb..most mi értelme lenne ha elena és stephan együtt maradnának???!!!!!! ők lennének a hős jószívű szerelmes és ezzel mindenkit háttérbe szorítanának..az egész egy alkonyat utánzat lenne.
2015. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jezusom jobb lett volna ha semmit nem irsz:D javitsd ki a helyesirasi hibakat aztan gyere vissza
2015. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!