Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legerősebb jinchuurikik...

A legerősebb jinchuurikik sorrend szerint a Narutoban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Már régen voltak ezek a részek. Én úgy emlékeztem, hogy bábként került a "trónra". Wikin utána olvastam kicsit. Azt írja, hogy felnőtt volt, illetve a 3 farkút is megszelidítette.

Jobban átgondolva úgy emlékszem, hogy a 2 farkú hordozója is képes volt teljesen átalakulni kék macskává, illetve ő is elég tapasztalt harcos volt, alig tudták becserkészni és megölni az Akatsuki zsoldosok.

Akkor így módosítanám a sorrendet:

9-8-1-3-2-6/5/4-7


Egyébként szerintem nagyon elnagyolt volt ez a bijuu-s rész, legalábbis én alig emlékszem valamire belőlük. Egyedül kettővel ismerkedünk meg részletesebben, meg ott van még az egyfarkú, mint visszatérő elem.


OFF:

Ez is volt a fő bajom a sorozattal - rengeteg potenciál, aztán ezek kihasználása helyett sok volt a redundancia.

Például a jinchuurikik. Nálam a Pain utáni struccos fillerparádé annyira kivágta a biztosítékot, hogy hagytam a francba az animét. A sok fos filler helyett bemutathatták volna a jinchurikiket, előléletüket sokkal jobban is (+ a régi nagy nindzsákat).

Vagy amit utáltam, az a sok rasengan h*lyeség. Egyszer bejött az a cucc, hogy Naruto megtanulta hogyan vezessen chakrát shurikenbe, tőrbe. Ez marha hatásos módszer, mégis alig láttunk ilyet a sorozatban. Az egyik movie-ban ezt k*va jól feldolgozták ezt a képessséget, nem értem hogy a képregényből miért maradt ki teljesen a dolog.

Aztán ott van az, hogy a nindzsák 1%-a tehetséges, a többi 99% értéktelen rongybábú, ami tényleg nem jó semmire az égvilágon. A háborúban semmit nem értek a katonák,de még a történet elején is vicces volt, hogy a 10 éves gyerekek tehetségesebbek voltak, mint a 30 éves közkatonák.

A végéről nem is beszélek. Painig, meg utána egy kicsivel még jó volt a történet, aztán az a háborús rész, meg a befejezés egy mérhetetlen határ fos lett. Semmi kreativitás, vagy logika, csak agyatlan sz*rság (na jó a 7 kardforgató, meg a lopótökös-legyezős ikrek tetszettek, de ők is le voltak nerfelve).

Annyira erőltették ezt a bijuus vonalat, mint a Harry Potterben a varázslást (nagyjából semennyire).

2015. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled és a 2 farkúval.Én a Paines részekig mondanám jónak a Narutot tovább max pár jó rész volt,de az semmi és igen a háború meg nagy szar,már csak Gai és Madara harcát várom.
2015. júl. 23. 15:54
 13/17 edge234 válasza:
hát nem tudom a shukaku nem tudja irányítani a homokot ha igen akkor meg szorongatja a kyuubit
2015. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a szörnyekről van szó,hanem a hordozókról. :D
2015. júl. 23. 19:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb írd ki magyarul is, mert nem mindenki keni-vágja a "szakzsargont". Néha csak nézek, amikor valaki kivágja a 2-3 betűs rövidített címeket, kifejezéseket, sokszor kulcsszavak megadása nélkül, és azt várja, hogy tudják az emberek, hogy egyáltalán milyen sorozatról is van szó.
2015. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fel van tüntetve,hogy a Narutoról van szó.Az meg más,hogy siettem miközben gépeltem és különben sem neked mondtam.
2015. júl. 23. 20:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja nem erre írtam, hanem általánosságban.
2015. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!