Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Teen Wolfba?

Mi lesz a Teen Wolfba?

Figyelt kérdés
minden héten nézem az 5. évad újabb és újabb részeit és nagyon imádom, a szívem csücske ez a sorozat, de ami most az 5x7-be történt nagyon ledöbbentem.. és arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek most mi lesz ebbőL?? itt arra a dolgokra gondolok, hogy ugye Liam-et és Hayden-t elvittél a dokik, hogy velük mi lesz?? vagy Lidya-val akinek a nyelvét Tracy kitépte, szegény Lidya vajon mi lesz vele? és Mália vajon vele mi lesz?? és Theo akkor most a dokik szövetségese vagy mi, mert neki se árulták el, hogy kigyüjti össze a kisérleti testeket?? Parrish vajon ő mi, és miért van köze a nemetonhoz?? Kirával pedig mi történik, a róka átveszi felette az uralmat?? és Scott vajon ezek után mit fog tenni?? nagyon kiváncsian várom a következő részt...Szerintetek mi fog történni??

2015. aug. 7. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lydiával és a Maliával semmi sem fog "történni". Tisztán látható volt, hogy csak a Dread Doctorok csináltak velük valamit, mindketten hallucináltak, csakúgy mint Scott.


Theo valszeg azért van a Dread Doctorokkal, mert őt se harapták meg, hanem simán el tudom képzelni hogy őt is csak megalkották, csak Ő egy majdnem sikeres alany lett.


Parrish szerintem valamiféle "tisztító", akinek gondolom az a feladata hogy eltüntesse azokat, akik a természetfeletti világ tudta nélkül jöttek létre, egyszóval mindenkit akit a Dread Doctorok alkottak. Valszeg a Nemeton az aki "irányítja", és eddig csak azért nem tudott Ő meg sem róla hogy micsoda, mert eddig nem kellett beavatkozni a természetfelettiek dolgaiba.


Liam-et és Haydent meg valszeg megmentik majd, vagy elengedik őket, legalább Liam-et biztosan. Max Hayden fog meghalni, hogy majd mérges lehessen Scottra amiért nem segített megvédeni a csajt...

2015. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már egy ideje nem nézem, de úgy hallottam hogy Lydiát kiírják a sorozatból, vagyis az évad végén legkésőbb meg fog halni a karaktere.
2015. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz kiírva Lydia a sorozatból, Tyler Posey, Dylan O'Brien és Holland Roden aláírták már a szerződést, hogy maradnak a 6. évadra.
2015. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!