Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jurassic World folytatás?

Jurassic World folytatás?

Figyelt kérdés
Szerintetek a következő Jurassic World milyen témát fog feldolgozni? Talán új hibridek?

2015. aug. 10. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől mehetnek kicsit tovább is már. Akár igazán el is engedhetik magukat. Egy kicsit lehetne olyan, mint A felhúzhatós lány c. regényben (vagy az Édentől nyugatra). A biológia tudománya dominálna és mindenféle génmódosított dinoszauruszt/őslényt használhatnának, lényegében mint biogépeket különböző munkákra vagy funkciókra.

Gondolom nem véletlenül az új név, a "Jurassic world". Tehát akár elterjedhet az egész bolygón is.


Szerintem egy újabb park katasztrófának már nem lenne értelme. Ilyesmit már láttunk négyszer is.

Ideje lenne újítani és jó lenne ha valami új nőne ki ebből a sorozatból.

Legalábbis arra nem igazán használják, hogy a dinoszauruszok valódi arcát mutassák be vele. De akkor legalább menjen át az egész egy tényleg jó bioscifi-be.

2015. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

* Habár én annak is örülnék, ha végre dobnák ezeket a békaszerű, csupasz sz/arokat és alkalmaznának néhány normális művészt vagy paleontológust és megtöltenék a filmet néhány király, tollas vagy kb. hiteles őslénnyel.

Erre nem látok túl sok esélyt.

De jó lenne ha a következő rendező egy dino-geek lenne és nem egy jurassic park-geek, akinek fingja sincs az őslényekről.


Szóval valamelyik. :D

2015. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilatkozták, hogy a következő film már nem valamelyik szigeten fog játszódni. Olyasmi folytatásra számítok, mint mondjuk az Alien filmek esetében A bolygó neve: Halál volt. Azaz több dinoszaurusz, kommandósok, háború. Talán a következő rész arról fog szólni, hogy tényleg végigvitték a tervüket, és katonai célokra vetik be őket.
2015. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A történet szempontjából logikus lépésnek tűnik, hogy egyre furább, veszélyesebb hibrideket készítenek, vagy fegyvereket csinálnak belőlük. Csak kérdés, hogy a nézők ezt lenyelnék-e, hiszen eddig másfajta kép alakult ki a JP sorozatról a fejükben.


Én szeretném, ha visszahoznák ezt az ipari kémkedéses dolgot, vagy hogy több rivális cég is van, ami őslényeket "gyárt". Így be lehetne vezetni tudományosan pontosabb dinoszauruszokat is, hogy az őslényrajongók kedvében járjanak.

2015. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt és normális válaszaitokat.
2015. aug. 12. 20:02
 6/6 anonim válasza:
én úgy gondolom hogy ez a rész olyan befejezésszerű de lehet csinálnak még részt esetleg ősemlősökkel
2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!