Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvencetek a sorozatból?...

Ki a kedvencetek a sorozatból? (Teen Wolf)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok nektek ki a kedvencetek a sorozatból és hogy miért pont ő? Fiú lány szereplő egyaránt. :)


Az én kedvencem Stiles mert vicces. Imádom a szarkasztikus humorát, ahogy viselkedik és a többi. És nem mellesleg helyes is.

A másik nagy kedvencem Malia. Nagyon tetszik a stílusa, szimpatikus és gyönyörű. Lányok közül még Allisont bírtam nagyon aztán jött Malia aki jobban megszerettem. :)


Kíváncsi vagyok a ti kedvenceitekre is. Köszi a válaszokat. :D



2015. aug. 11. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Derek és Stiles. A sorozat első 4 évada alatt hihetetlenül rajongtam Derekért, és bár mostanra már ez a rajongás valamennyire csökkent, még mindig szeretem őt. Dereknek borzasztó élete volt, szerintem neki volt a legrosszabb sorsa az összes karakter közül, mégsem panaszkodott soha, egyáltalán nem önző, mások megmentése fontosabb neki, mint saját maga, távolságtartó, de nagy szüksége van arra, hogy szeressék. Nagyon kedvelem a személyiségét. Ja, és ráadásul hihetetlenül jól is néz ki. :D Stilest azért szeretem, mert okos, vicces, kiáll a barátai mellett, és ez elég nagy szó, ha azt nézzük, hogy ő az egyetlen ember a barátai között. Stiles egy nagyon szerethető és fantasztikus személyiséggel rendelkező karakter, és bár a sorozat elején annyira nem rajongtam érte, most egyre jobban kezdem megszeretni őt.

A lányok közül Braeden a kedvencem. Tudom, hogy nem főszereplő, de az ő karaktere fogott meg leginkább. Talán azért, mert ő végre boldoggá tudja tenni Dereket, és talán ő az egyetlen, akit tényleg érdekel Derek sorsa. Nagyon jó karakter, és borzasztóan sajnálom, hogy ilyen keveset tudtunk meg róla, szóval én lennék a legboldogabb, ha az ötödik évadban nagyobb szerepet kaphatna... De hát sajnos ez nem így lesz. :( Pedig szerintem ő egy nagyon jó karakter.

2015. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Stiles, szerintem is egy nagyon jó színész, az Útvesztő című filmben is nagyon megállja a helyét, remélem láthatjuk más jobb filmekben is.


Lehet kivétel vagyok de nekem lányok közül Lydia a legszinpatikusabb, szerethető személyiség és szerintem nagyon jó a színészi játéka, persze jó minden főszereplőnek de nekem ő jön be :D

2015. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Isaac lehet hogy csak én vagyok egy kivétel de nekem valamiért ő a legszimpatikusabb meg Scott
2015. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már régi kérdés de azért válaszolok :D :

Az én kedvenc karaktereim:

Derek a nagyon nagyon imádott szereplő :D . Annyira rossz, hogy kilépett :( . Nagyon jól megvolt csinálva a karaktere. A személyisége meg borzasztó érdekes és nagyon szimpatikus, totálisan tudok azonosulni vele. Az, hogy kissé visszahúzódó és nem annyira nyílt az idegenekkel nagyon bejön. De közben a legbátrabbak közé is oda lehet sorolni. Az, hogy olyan hányatott volt a sorsa mindig is még szuperebbé teszi Dereket. Az meg plusz pont, hogy teljesen önzetlen és simán feláldozza a saját érdekeit, hogy megmentsen másokat. Azt meg, hogy kivették a sorozatból még nagyon megfogjuk bánni. Fontos volt. Mivel ha valaki nagy bajban volt és nem volt kiút csak Derek betoppant és mindenki megvolt mentve. Na meg volt egy csomó jó poénja és annyit lehetett rajta röhögni :D . Ja és nem elhanyagolható, hogy mind tiniként és mind "felnőttként" szuper helyes. Az egész sorozat leghelyesebb karaktere volt :D .


A másik kedvencem Stiles. Neki a humorát bírom plusz azt, hogy ő ember. Sokat segít a történések megértésében,hogy ő "emberként" gondolkozik és nem vérfarkasként vagy más természetfeletti lényként. Plusz nagyon jól felépített karakter.


Lányok közül Malia a kedvenc. Nem tudom elmagyarázni miért de szimpatikus.


Úgy különösebben nem utáltam senkit csak Kira, Theo és Kate szúrta a szemem nagyon. Őket nem nagyon szíveltem .

2016. júl. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!