Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kelley Armstrong: Sötét erő...

Kelley Armstrong: Sötét erő trilógiájából ( a szellemidéző, az ébredés, a leszámolás ) készült film?

Figyelt kérdés

1.Láttam Youtube-on egy előzetest, de nem tudom hogy az igazi vagy kamu.

2. A gyülekezés cimmel elméletileg van egy "folytatása" a trilógiának. Az elérhető magyarul vagy arra még várni kell?



2015. aug. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nem készül belőle film, csak ilyen fanok által gyártott előzetesek vannak fent neten..

A gyülekezésről még nem is hallottam :O Imádom ezt a könyvsorozatot és egyébként nem bánnám ha lenne belőle film :D

2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy trilógia van folytatásul, persze nem ugyan azokal a szereplőkkel de az alapja ugyan az.. csak nem találom magyarul :(
2015. aug. 14. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolul már megjelent a könyv? Melyik évben? Mert ha most 2015-ben vagy esetleg 2014 második felében, akkor nem biztos hogy már le van fordítva, vagy esetleg az is előfordulhat hogy olyan kicsi az érdeklődés iránta, hogy nem fordíttatják le, mert kevés bevétel származna belőle
2015. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011-es dátumot találtam :o
2015. aug. 14. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
2015. aug. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!