Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jace es Clary testverek?

Jace es Clary testverek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha elolvasod az első 3 könyvet rájössz.. Abban leírja, ha meg elmondjuk akkor meg majd felháborodsz, hogy spoiler...
2015. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első! Ennek mi értelme volt?! Azt sem tudod mit jelent a jel... Ha meg tudod is miért írod ide.. Semmi köze nincs hozzá... -.-
2015. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

SPOILER



A harmadik kötetben rájönnek hogy nem testvérek és Valentine hazudott mindettőjüknek! Jacet Valentine nevelte fel de nem ő az apja és nem is Jocelyn az anyukája. Azt nem mondom el hogy ez hogy történhetett ezt majd olvasd el :) jó olvasást!

2015. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A végén kiderül h nem
2015. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Bocsánat, de miért akarná tudni ha már elolvasta? Volt már velem ilyesmi, kérdezte válaszoltam... Kiakadt, hogy miért mondtam el. Amúgy nem tudom milyen jelről beszélsz..
2015. aug. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, még mindig az első vagyok, régebben írtam elfelejtettem, nem én voltam az első válaszoló és most magamnak írtam... Bocsánat még egyszer... Hülye vagyok :)
2015. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!