Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-ben Ichigo miért men...

A Bleach-ben Ichigo miért men tudja használni a szkját?

Figyelt kérdés

Mikor legyőzi Ulquiorrat és megy segíteni a többieknek Yami ellen már az új maszkja van.De irtelen leveszi és utánna nem tudja vissza felvenni.

Miért veszi le egyáltalán és miért nem tudja vissza felvenni?

És miért sokkal gyengébb a lidércénél?


2015. aug. 28. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem,de lehet h kimerült a használatával.

Az olyan dolgok meg,hogy gyengébb vagy nem, részben azzal magyarázhatóak,hogy Ichigo félig quincy és a quincyk számára a hollowk ereje méreg.

2015. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy Ichigo nemQuincy hanem Shinigami és mert Ulquiorra ellen működésbe lépett a Hollow énjének egy új formája
2015. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
és ezért nem maradt annyi ereje hogy használni tudja
2015. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel az anyja quincy volt, ezért ő is quincy. Félig quincy, félig shinigami. Ezért mondta neki Aizen,hogy a születése óta a kísérleti alanya volt. Aizen shinigami lelkekből akart hollowkat létrehozni. A kísérletet túlélő példány megtámadta Isshint (Ichigo apja). Majd érzékelte ezt Masaki (Ichigo anyja), aki odament, rátámadt a hollow, Masaki megölte őt,de a hollow erejének egy része "beleköltözött", és amiért a hollow erő méreg a quincyk számára, így Masaki meghalt volna,de Urahara összekapcsolta a lelkét Isshin lelkével, aki életben tartotta őt, majd összejöttek és megszületett a félig shinigami félig quincy Ichigo, akiben hollow erő is volt.

Majd a shinigami erején felülkeredett a quincy ereje, tehát az a Zangetsu, akit megismertünk (a fekete ruhás, hosszú fekete hajú asauchi) igazából nem Ichigo shinigami ereje, hanem Juha Bach (az első quincy) és így a quincy ereje. Tehát Ichigo eddig sosem volt képes használni az igazi shinigami erejét, mert az mindvégig elvolt nyomva.

De eközben jelen volt a hollow ereje is, ami méreg a quincyk számára.


Nehéz benne logikát találni. A Bleach nagyon el lett bäszva.

2015. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocs bocs csak én nem néztem a mangát csak ezen a héten és pont most hagytam el azt a részt úgyhogy már értem csak azt nem hogy miért nem lehet már meganimálni mert abból sokkal többet értenék
2015. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!