Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter könyvben más....

Meeko2422 kérdése:

A Harry Potter könyvben más. A filmben vannak eltérések. Csak én véltem felfedezni xD?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen, te vagy a kiválasztott.

Soha senki másnak nem tűntek még fel a különbségek.

Biztos vagyok benne, hogy te üzemelteted azt a pár százezer weboldalt, ahol listázva vannak ezek az eltérések.

2015. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted mindenki hülye, vagy mi?
2015. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 10inchhero ***** válasza:
75%
ez mindig így van, van, ami filmen egyszerűen nem érdekes, vagy nem mutat jól, vagy csak az idő miatt 1-2 szál kimarad
2015. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem csak te vetted észre!Szerintem könyvben jobb:)Kedvencem:D
2015. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
te jóóó ééég :D :D :D :D h fennakadtatok a költői kérdésemen,inkább csak hozzászólásokat vártam meg véleményeket,tapasztalatokat,beszélgetéseket a Harry Potterről mert imádom a könyvet és a filmet is,de főőleg a könyvet :3 . :D Ti sem hiszitek el,hogy én elhittem,hogy CSAK én :D :D A KIVÁLASZTOTT,jó poééén :D vigyázz ám kivel beszélsz :D tudom ám,hogy Neked nincs semmmiféle különleges tehetséged mint nekem :D MUHAHAHAAAA
2015. szept. 5. 02:26
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Na, kiderült hogy egy hatalmas idióta a kérdező.
2015. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!