Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sürgős! Szinkronosan vagy...

Sürgős! Szinkronosan vagy feliratosan érdemes nézni a Supernatural/Odaát szériát?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig frissbe akarod nézni a részeket akkor csak feliratosan tudod, de ha le akarsz maradni jó néhány évaddal vagy belekalkulálod hogy néhány év is eltelhet míg kijön szinkronosan akkor nézheted úgy.
2015. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik erdemes. En peldaul magyarul nezem, nemreg kezdtem. Feliratosat valoban akkor nezz, ha nem birsz varni.:)
2015. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs végig leszinkronizálva, ezért szerintem érdemesebb feliratosan.
2015. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feliratot arra értettem, a szinkront gagyinak minősítik.
2015. szept. 27. 01:10
 5/6 anonim válasza:
Feliratosan, sok poénról lemaradsz, ha szinkronosan nézed. A főszereplők eredeti hangja is sokkal jobb, mint a magyar.
2015. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen feliratosan nézd, magyarra például nem úgy fordítanak mondatokat, mint amilyenek angolul. Sokkal jobb a színészek eredeti hangja, sokkal jobban el tudom őket képzelni a saját hangjukkal. Azonban én nézzsorozatokon és sorozatbaráton is néztem, de az első néhány évad nincs ott feliratosan, de még angol szinkronnal sem. Én angolul egy eredeti angol oldalon tudom csak nézni, mert akárhol kerestem, nincsen magyar felirattal, legalábbis én nem találtam. Ha valakinek van linkje, megköszönném :)
2017. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!