Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszik a Violetta...

Nektek hogy tetszik a Violetta 3. évad?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért a mellék szereplők jobban érdekelnek mint Violetta meg Leon történetei. Én inkább Francesca és Diego "barátsága", az új fiú "Alex", az új tanár meg Angie.De kicsit idegesít az hogy ugyan azt eljátsszák harmadjára!!!!

2015. okt. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem igazából a Diecesca jele etek érdekelnek vagyis Diego Francesca.Tavaly jók voltak a Marcesca jelenetek is,de már utálom Marcot.Leonettával pedig az a bajom,hogy mindig több benne az a jelenet es az I❤Violettában is arról beszélnek es csak Ludmillát sértegetik.Ki ért egyet velem ezekkel kapcsolatban?
2015. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen szerintem is mert nekem kicsid idegesít hogy már megint kezdődik ellőről a féltékenység Violetta meg Leon közt. Fran meg Diego " barátsága" pedig valami új. És ez hiányzik belőle
2015. okt. 4. 12:50
 3/5 Anasztázia*.* válasza:

Amikor megláttam a reklámba h lesz 3.évad úgy éreztem magam:

Hogy legszívesebben kitépném mind2 szemem és egyesével huzogatnám ki a hajszálaimat, miután 12554szer falhoz ütöttem a fejem és 3x lehúztam magam a wc-n... ezek után felvágtam az ereimet egy rúd kolbásszal ( igen kolbival,csípőssel).. mielőtt kitéptema szemem citromsavat csepegtetnék bele és miután kitéptem elküldeném a You Tube-nak. Aztán elutaznék Abudabiba h inkább Nermál idegesítsen mint h ezt kelljen néznem.. De a am a best sorim ^^

2015. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XD lassan én is ide jutok. ( testvérem kért meg hogy tegyem fel ezt a kérdést ide, és ő válaszolt is de én írtam ki)
2015. okt. 7. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
xar
2015. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!