Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná valaki nekem írni A...

Le tudná valaki nekem írni A végzet ereklyéi c. könyvsorozat tartalmát?

Figyelt kérdés
Mind a hat könyvét egybe. Viszonylag röviden.

2015. okt. 15. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Wikin fent van.
2015. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! :) A történet egy 17 éves lányról Clary Fray-ről aki nem tudja magáról, hogy árnyvadász, egészen addig amig az édes anyját el nem rabolják. Ez persze csak az első rész kis töredéke, miközben az anyját keresi több emberrel is megismerkedik, például: Magnussal a boszorkánymesterrel, Isabelle-el ki szintén árnyvadász, Alec-kel aki meleg árnyvadász, Luke-kal aki farkas de azelőtt árnyvadász volt. :) És persze a csupa nagybetűs FIÚval :) a kapcsoltuk igen nehezen indul :) Ja és Simonnal a legjobb barátjával,vele is dok minden fog történni, és Clary apjával Valentine-al akiről természetesen nem tudott. Egyébként az első rész fent van a neten, de előbb sztem olvasd el, nagyon megéri :)
2015. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!